Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koridorasi u akvarijumu sa mladji Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Balkan ::
Procitao sam,postoji susni period koji bi im mogao obezbediti,a na sundjer filter sam i mislio onaj sto je okolo plastika a unutra mali sundjer,ali i on moze male da povuce.


Da postoji susni period ali oni se ne mreste za vreme susnog perioda vec posle susnog perioda kada krenu da padaju kise i zato im treba spustiti temperaturu vode, ali kako ce mladj reagovati na takvu promenu temperature i drugo pitanje je kako ce ancistrusi reagovati na sve to. Iskreno mislim da je to mala litraza za sve to sto ti hoces, ja bih u tih 5 L drzao samo mladj, a za mrest drugih riba bi obezbedio drugi aq.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 12:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 2:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No1 hvala ti na savjetima. Necu mrijestiti ancitruse i koridorase u tako malom akvarijumu. Male gupike cu drzati i cim malo narastu odnijecu ih u pet shop!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Problem je sto za 20 dana one nece biti ni 1 cm.
A u pet shopu ti nece primiti tolicne ribice koje nikom ne bi mogli da prodaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam vlasnika pet shopa i o tome ne treba da bude brige. Ok samo cu mladj drzati u tom malo akvarijumu a sutra cu napraviti akvarijum od 12l (tolike su mi dimenzije stakla) za mrest komunalaca!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancistruse ne mozes tu,cory-e teze,ali probaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasto u tom od 12l ne mogu?
Mali mi je problem u ovom akvarijumu gdje planiram u buduce da drzim mladj od 25l (kad kupim za maticne ribice od 80l) sto imam filter pumpu i ona moze da mi vuce mladj!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa kao što je rekao No 1 možeš unutrašni sunđer filter sa vazdušnom pumpom. Sunđer filtere imaš da kupiš po pet-šopovima a možeš i po DIY varijanti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam sundjer i vazdusnu pumpu kupio za 400 din u petshopu i dobro se pokazalo za akvarijum sa mladji....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam sunđer filter u akvarijumu od 28L gde držim mlađ živorotki i super radi svoj posao, ali dobro da ne pravimo od teme dijaloge Very Happy Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ANDRO52
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo kad je rec o sundjer filteru jedno pitanje jel on moze da se kupi il samo da se napravi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Balkan ::
Zasto u tom od 12l ne mogu?
Mali mi je problem u ovom akvarijumu gdje planiram u buduce da drzim mladj od 25l (kad kupim za maticne ribice od 80l) sto imam filter pumpu i ona moze da mi vuce mladj!


Zato sto su maticni ancii mnogo veliki ne bi mogli ni da se okrenu u tom akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ANDRO52 ::
evo kad je rec o sundjer filteru jedno pitanje jel on moze da se kupi il samo da se napravi


Mozes i da ga kupis i napravis...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzecu ovaj maticni akvarijum sto drzim sad neke ribice (25l) i staviti da je mresni za ance i koridorase,a u ovaj od 5l cu drzati mladj. Ovaj od 12l necu ni praviti! Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License