Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gumica za EHEIM Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zorbas
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 92
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari treba mi dihtung gumica za kanister filter eheim professional 2224.Ako neko ima ideju gde da kupim ili da narucim kod nekoga, bio bih zahvalan na svakoj sugestiji.Imam i staru gumicu pa me interesuje jel moze negde da se odnese pa da se po uzorku napravi ista posto nisam imao srece da naletim na originalnu kod nas u Novom Sadu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 3:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

efi
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 46
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako mozes ubaci sliku gumice pored metra lakse ce se naci neka zamena tako.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Zorbas
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 92
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije losa ideja postavicu slike sutra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Proba
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 146
Lokacija: Beograd-Borča

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zorbas ::
Drugari treba mi dihtung gumica za kanister filter eheim professional 2224.Ako neko ima ideju gde da kupim ili da narucim kod nekoga, bio bih zahvalan na svakoj sugestiji.Imam i staru gumicu pa me interesuje jel moze negde da se odnese pa da se po uzorku napravi ista posto nisam imao srece da naletim na originalnu kod nas u Novom Sadu.

Pokusaj sa radnjom koja ima baner ispod tvog prvog posta. Oni uvoze EHEIM, a mislim da mogu da nabave i potrebne delove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zorbas
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 92
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zvao sam danas, bice valjda nesto Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milance
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 15
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jul 21, 2011 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ove godine kupio i platio karticom online sa ovog sajta gumicu za EHEIM 2213. Stigla je za nedelju dana.
http://www.aquatics-online.co......-parts.asp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prodajem rasvetu EHEIM powerLED dayli... senkasenkasenka Ponuda 2 Ned Sep 25, 2022 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter Eheim 2213 (classic 250) manastiriste Ponuda 4 Sre Feb 24, 2021 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Keramicka osovina rotora za Eheim 2213 Skybuffalo Tražnja 0 Ned Jan 03, 2021 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka eheim power diffuser sa regulatorom popindeed Arhiva Malih Oglasa 3 Ned Maj 03, 2020 2:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman EF 4 ili Eheim Classic 2217 Vukolic.Igor Filteri i pumpe 23 Pon Feb 10, 2020 1:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License