Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Artemia salina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Jun 14, 2011 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha, hvala Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 14, 2011 7:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kupio Artemija Mix u kesicu od 18 g na njoj pise da je to za 500ml vode .jel isti postupak za pripremanje kao i na ovim vido zapisima ? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kako ja izležem artemiju:
Kupim jednu flašu Pepsija od 1 litar.
Pepsi prospem jer ga nikad ne pijem. Zatim isečem dno flaše. Kada to uradim sipam vodu unutra. Dodam jednu supenu kašiku soli i kafenu kašičicu artemije. Zatim flašu stavim u akvarijum u kome je temperatura 26C i vrh zakačim štipaljkom. Tada se temperatura u flaši izjednači sa akvarijumskom. Stavim silikonsko crevo do čepa flaše tj. do dna da pušta mehuriće da voda bućka. Tako barem zimi radim ali sad leti im ne dajem artemiju već malo seckanog tubifexa i mostale suvu usitnjenu hranu. Sa tim postupkom sa artemijom, uvek sam imao solidan broj izleganja Wink Ju zaboravio sam i dodam malo sode bikarbone samo malo koliko stane među prste Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Jul 14, 2011 12:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gdje mogu da kupim dekapsuliranu artemiju mrzi me da se zezam sa ovim,a mislim da bi to mojim malcima dobro doslo. Da li ima u Pet Centru na Novom Beogradu? I jel se mladj sa ovom hranom hrani dok ne odraste ili u odredjenom periodu nekoliko dana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jul 18, 2011 11:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam artemiju u kesici 18g i unutra su neke mrvice bilo crne,jel takve trebaju biti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 18, 2011 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako mislis crne? Bas irkre su crne? Ja kako znam ikra od artemije je braon boje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jul 18, 2011 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

boja je bjelo braon da braon a ne crne. Sta je to bijelo onda?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 18, 2011 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce da je to morska so jer i ja ima nesto belo medju njima. Artemija baca svoju ikru na uscu mora i to isusuju i tako kupe ikru pa moguce da ne mogu 100% da se oslobode soli nego nesto bude i u kesi kad ih kupis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jul 23, 2011 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje jedno, jako bitna je svejtlost i temperatura?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Jul 23, 2011 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa što se tiče svetlosti možeš a i ne moraš sve jedno je, a temperatura mora biti oko 26C. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jul 23, 2011 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Nikola_Akvaristika
Akvarista



Registrovan: 16 Jul 2011
Poruke: 20
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moze obicna kuhinjska so?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Čet Jan 12, 2012 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Takodje imate i da kupite, nabavite, isto tako dobrog kvaliteta kao i izlezena artemija - dekapsuliranu artemiju. Mnogi akvaristi je koriste, za odgoj malih ribica. Evo slike..

Image


Gde ovo ima da se nabavi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
blackfish
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2011
Poruke: 17

PorukaPoslao: Uto Mar 13, 2012 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drugari mozda cu ispasti malo glup...Kupio artemiju sa drugarom na merenje...E sada posmatrao sam ove klipove i sve mi je jasno,ali imam jedno pitanje...Da li se artemija kad se skine sa buckanja sleze dole ili je na vrhu to bas nisam skontao...Sta je artemija a sta ljuspice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrebna artemia za riblju mladj Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 15, 2016 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Artemia-mix Shika Ishrana 7 Uto Feb 09, 2016 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka artemija salina-rinfuz gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Čet Nov 05, 2015 3:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sanders Artemia Premium Grade - 425g Aquashop Aquashop 1 Pon Apr 06, 2015 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebna artemia Stefan993 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 14, 2013 12:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License