Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Idealna temperatura vode? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
x-man
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2011
Poruke: 64

PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me koja je po vama idealna temperatura vode ako u akvarijumu imam:
- gupi
- plati
- panda corydoras
- borca (trenutno je odvojen jer od juce imam i 9 malih gupija koji su u, kako ja to zovem, bolnici, a tu je inace bio borac Very Happy )

Jos nemam grijac jer je temperatura bila previsoka i bez grijaca, a sada je oko 25 jer je napolju hladno...

Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 9:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po mom misljenju najbolja je 24-25c Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
-(Il!j4-
Akvarista



Registrovan: 16 Jul 2011
Poruke: 46
Lokacija: Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

24-5-6 ili za hladnovodne manje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Ned Jul 24, 2011 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

26 stepeni za ove tvoje jer su toplovodne
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2011 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupppy, platy i ostale zivirotke ( ksifo, molly ) obozavaju najvise temperaturu vode oko 22-24 stepena.

U takvoj vodi mnogo vise se pare i razmnozavaju i nekako su srecnije, a narocito jos ako prilikom zamene vode ta voda odstoji bar jedan dan.


Sto se tice pandica njima ta temeperatura takodje odgovara i apsolutno nista im nece skoditi.

Ove ribice jesu toplovodne ali ne voda za kupanje coveka Very Happy
Sad opet zavisi i od samih ribica, da li su iz uvoza ili neke nase odgajivacnice pa su se vec navikle na nase uslove i mozda malo vece temperature
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Losi parametri vode..Molim savet DraganNikolic Početak u akvaristici 4 Ned Okt 06, 2019 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY preciscavanje vode Doksas Uradi Sam (DIY) 55 Pon Apr 15, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License