Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 panj vinove loze.... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 10:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko treba panju vinove loze da potone od prilike... bio je u vodi 4 dana kolko jos treba?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 10:21 am Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ovde ti je sve jako lepo objasnjeno pripremanje cokota.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ja sam to sve procito nego koliko on treba da stoi u vodi da bi potonuo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Niko ti ne moze 100% tvrditi koliko ce to biti dana. To najvise zavisi koliko je suv. Nekom treba vise nekom manje ostalo su nagadjanja kad bi ti neko precizirao jer je tesko pogoditi. Bitno je da se dobro spremi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala ti bojane....imam jedno pitanje za tebe oko kornjaca ako se razumes u to..inace kopnena kornjaca pre neki dan mi je izbacila jaje ...zakopao sam ga u pesak jer ona nije mogla da iskopa rupu i tako sam ga ja nasao....kkoliko treba jajetu da se izlegne???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2011 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Procitao sam temu gde si to pominjao. Kornjacu sam imao jednom i to jako davno a i kratko je bila kod mene jer nisam imao nekog interesovanja da se upetljavam i u to tako da ti ne mogu nista reci.
Ako bih ti mogao nesto reci to bi bilo da malo istrazim preko neta sto u principu mozes i sam uraditi.

S druge strane nema razloga da sam ovde u pricu ubacujemo kornjace jer pricamo o panju jer zelimo da nam je sve lepo slozeno na forumu po pitanju tema kako bi se svi zajedno lakse snalazili.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Čet Jul 14, 2011 2:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok izvinjavam se necu vise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2011 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi panj jos netone a u vodi je 2 do 3 nedelje...sta sad da radim gubim strpljenje i nadu da ce uopste potonuti?????????????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2011 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod panja veoma vaznu ulogu u potapanju ima ono toplo-hladno.

E sad sto vise si to puta ponovio prilikom kuvanja to je verovatnoca veca da brze potone.

Ako vec ni posle toliko vremena nece da potone onda sacekaj bar jos malo pa ga izvadi i ponovi postupak sa kuvanjem i hladjenjem.

Btw kod mene je jedan panj potonuo odmah ( 7 ciklusa hladno-toplo ) a drugi tek posle 2 nedelje sam mogao da sklonim kamen s njega, dakle zavisi koliko ga dobro istresiras i koliko je kako neko pre mene rece suv sam panj.

Probaj da sacekas jos malo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2011 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2011 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ovako,ja nisam ptimenjivao ovo toplo-hladni i ma vec mesec dana jos nije upio dovoljno vode da bi ostao potopljen,nego je jos kamen na njemu......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2011 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma potonuo je i ja sam drzao kamen na njemu..i skinem ja kamen pre par dna i vidim da je on potonuo xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mangrove panj Uros Kg Razno 2 Uto Jul 20, 2021 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem panj ili cokot Imperatore Tražnja 0 Sub Jan 23, 2021 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cokot vinove loze nikouro Ponuda 0 Čet Sep 17, 2020 8:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License