Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Atman at-304 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pumpu ATMAN AT-304 pa me zanima da li neko zna kako da sastavim i kako da je prikljucim sa prelivnim crevom?Molim vas za hitan odgovor unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

panda
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas ta,ajde ljudi ako neko zna nek napise kako idu ovi nastavci na pumpu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta te, konkretno, muci?
Ako ovih 7 elemenata na slici numerisemo s' leva na desno, onda ovako:
1 je produzetak koji se spaja na 4, i sluze za uvlacenje vazduha u vodeni tok, 2 ima regulaciju protoka, 3, 5 i 6 su adapteri za creva/cevi, zavisno od potrebe, 7 je adapter koji izlazni mlaz salje u sirinu malo vise.
Najjednostavnije, uzmes pumpu, u nju ubodes 3 ili 5, zavisno od debljine creva, na to navuces crevo, i to je to.
Ako treba nesto detaljnije, reci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iliti jos lakse.....ovaj krivi deo udenes u otvor na pumpi,na njega crevo i radi bez problema(moj izum)......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ali meni na ovim nastavcima nema brojeva ima samo na dva nastavka i to 4 i 8?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma mene konkretno zanima hocu da prikljucim potopnu pumpu na prelivno crevo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nema brojeva na nastavcima, lepo sam napisao ako brojis na slici s' leva na desno. Smile
Dakle, pumpa, odgovarajuci nastavak, crevo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok znaci ovaj nastavak T ubacim u pumpu,na nastavak T ubacim crevo,crevo na kraju ubodem u prelivnu cev i toje to.......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na slici nema T nastavka, ako mislis na drugi po redu, to je ravan nastavak sa regulacijom protoka, odnosno prigusivacem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne na taj na ovaj do njega sto ima ovaj ulaz za crevce.4 s leva na desno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

au jbt, koja zbrka.. hajde, evo vam obelezeno, pa se lepo dogovorite ko ljudi Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci 4u8,,,,,,,1u4.i na kraju 1 u prelivno crevo.ako neko misli drugacije da moze neka kaze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1 nije prelivno crevo,nego crevo za ubacivanje vazduha.
Donji br. 4 u pumpu,na ovaj mali pipak crevo(treba da bude van akvarijuma,a na ovaj gornji deo se stavlja cev.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
skalar maleni
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako da na gornji deo stavim cev kada mi je cev mnogo siroko,a ovaj nastavak tanak?samo to i nista vise
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Atman Ef-4 Filip:) Tražnja 0 Ned Mar 06, 2022 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman AT-101 zeza Nikollo Filteri i pumpe 0 Pon Dec 20, 2021 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osovina za atman at 103 io Tražnja 0 Ned Maj 30, 2021 1:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman EF1 StefanPN Filteri i pumpe 1 Čet Mar 04, 2021 11:44 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License