Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Majne akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos jedan akvarijum u kuci,sad za sad je u pripremnoj fazi i nezuri nam se nimalo Wink

Akvarijum je 117 L 80x40x35
od dekoracije ide jos 3D pozadina koja nije gotova uradjen je samo reljef na stiroporu.
Akvarijum je uradjen od stakla 6 mm, lijepljen je crnim silikonom....
Hauba je staklo 4 mm sa 1 t8 neonkom (dekor crno drvo)

Image

Image

Image


Image

pozadina u planu...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 12:48 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fine dimenzije i hauba Bravo
Jesi planirao da bude ciklidni kad je ovako slabo svetlo i 3D pozadina? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kontam da ce ta pozadina da pokida koliko ce dobro da izgleda.

Srecno !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sretno!! Ali super hauba!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebao bi biti ciklidni pa vidjecemo,inace pozadina ce da bude u nekoj svjetlijoj varijanti ili bijela kafa ili svjetlo siva pa vidjecemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo peco_edi ! U više navrata si prikazivao svoje haube izrađene od stakla. Sve u svemu super i pedantno.Za ovaj poslednji mislim da je svetlo slabo.Bilo bi dobro da slikaš kako se postavlja rasveta za tu haubu.Možda bi neko hteo da poveća rasvetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno da cu da slikam, ja ovo radim prije svega iz hobija pa onda iz studentskog đeparca.

I ovo sve do sad sam mogao zadrzati za sebe ali nije mi to namjera, sve sto interesuje druge clanove tu sam i da pokazem i da posavjetujem.

PS: I stcvarno mi se svidja ovaj forum,prije svega zbog gostoprimistva i razumjevanja clanova na istom.

Evo jos jednog ljepotana u nizu Very Happy

Image

Al njega cemo predstaviti kad bude sve zavrseno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 2:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel si ti to menjao haubu u medjuvremenu ?? Vidim razliku u haubi izmedju dornje i donje slike ( spoljni filter ).
Ciklidi u 100 litara. Koje ciklide planiras da drzis. Amer ili afrikance tj tanganjikance, posto je za malavi mali akvarijum ( sem za L. caeruleus )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je konacno za ovaj zadnji akvarijum sto se tice hauba akvarijum i filter, a isti omjer ide i za ovaj gore prvi akvarijum,samo sto nemam vremena da zalijepim akvarijum filter je vec gotov i pozdaina.

Za stanovnike cemo jos da vidimo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravo eco pedi kad sam gledao tvoju temu primetih da su ti dimenzije 80x40x35 sto znaci da je 112l a ne 117l nemojme pogresno shvatit Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hhehehe ma nije frka i ja sam izostavio 2 cm na ovoj visini 42 cm tako da je tacno 117 hehehehe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Čet Avg 04, 2011 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eto da bar znas da neko obraca paznju na detalje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2011 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="peco_edi"]Hhehehe ma nije frka i ja sam izostavio 2 cm na ovoj visini 42 cm tako da je tacno 117 hehehehe[/quote]

opet si se zeznuo nije tacno 117l vec 117,2l smeh Laughing Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2011 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

peco_edi ::
Hhehehe ma nije frka i ja sam izostavio 2 cm na ovoj visini 42 cm tako da je tacno 117 hehehehe


opet si se zeznuo nije tacno 117l vec 117,2l smeh Laughing Wink

jesi li formirao aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2011 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha treba me banovati fkt hehehe Nisam jos formirao jer sam imao da lijepim jos jedan akvarijum.
Kad formiram sipam vodu i javljam u kap koliko je stalo hehee

Trenutno je aq na ispitivanju i nasut je do vrha e sad koliko je litara ili deca stalo neznam tacno hehehe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License