Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ribice koje bi pocetnici trebali da drze Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na forumu ima mnogo pitanja pocetnika "koje bi trebalo ribice da uzmu" tj.kupe (drze/gaje).Tako da je super sto je napravljen novi deo koji je predvidjen za to..cestitka Pocetnici bi trebali da drze zivorotke...Primera..: Guppy,Molly,Platy,Ksifo itd.Ponajpre bi trebalo da drze gupike jer su najlakse za odrzavanje,lako se mreste,njihove raskosne boje na svakog akvaristu ostavljaju utisak.Uz zivorotke u akvarijumu bi bilo pozeljno imati Ancistrusa i Corydorasa (njhov broj zavisi od litraze(velicine) akvarijuma).
Ksifo
Muzjak i Zenka
Image
Molly
Muzjak i Zenka
Image
Platy
Muzjak i Zenka
A sa strane je prikazano vise boja (varijeteta) platike
Image
Guppy
Muzjak i Zenka
Image
Ancistrus
Postoji jos vrsta ancistrusa
Image
Corydoras
Postoji jos mnogo vrsta corydorasa
Image

izmenio sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 1:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam novi.zovem se pavle.pravim novi akvarijum od 63 litra.dimenzije su 60*30*35.zanima me koji filter da stavim.za druge detlje ću pitati kasnije.već imam akvarijum od 25 l ali sam pročitao da što manji akvarijum veći izazov tako da pravim novi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pavle, vec si pitanje postavio u jednoj temi. Nemoj da spamujes ostale teme sa istim pitanje. Na pitanje ce ti ogvovoriti neko ali nemas potrebe za ovim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvinjavam se.posto sam novi nisam znao gdje da pišem pa sam ovaj tekst ubacio nasumice.
još jednom izvinite
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Čet Avg 04, 2011 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cjo slayem se sa tobom sve sto ye tice riba koje bi pocetnici trebali da drye samo bi tu jos ubacijo i dva sijamska algara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License