Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potrebna samolepljiva crna folija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba mi folija duzine oko 1m i visine(sirine) 50 cm... Ako neko ima ili ako zna gde ima u NS-u da se kupi, neka mi javi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 4:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

panda
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje ako neko zna u kg gde to ima nek javi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da neidemo u off. Jeste li potrazili u knjizari ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kod mene stavio plasticni dzak crni za smece i izgleda dobro mada bolja je folija Very Happy

Znam ja gde ima da se naruci preko neta mislim da je folija plava i crna boja pa ako vas zanima javite mi se pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
milanpop
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 132
Lokacija: Beograd/Umka

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam uzeo bas tu dimenziju u eurosalonu u beogradu ali za ns ne znam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima u svakoj knjizari tako ja kupujem,viso je valjda 50 cm.
Metar kosta 170 din.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zokiorca
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2010
Poruke: 45
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti treba folija za pozadinu, jesi li možda probao da ofarbaš staklo sprejom tj. auto lakom, efekat je isti (možda i bolji jer nema problema sa malim vazdušnim mehurima koji umeju da se stvore ispod folije ako se ne zalepi kako treba)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 03, 2011 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo je u Merkuru, pa se prosetaj/provozaj... Smile
Inace, knjizare, farbare, moze da se nadje na raznim mestima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 05, 2011 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasla sam u nekoj knjizari maloj... ove vece nisu imale... Ovo sto sam nasla je neka tapeta sarena, ali poledjina koja se vidi kroz staklo je crna xD
Elem, ima puno mehurica.... jel zna neko kako to da otklonim, a da ne bockam iglom svaki?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Pet Avg 05, 2011 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre lepljenja ispskas povrsinu merom, zalepis foliju i onda plasticnom spaklicom ili nekim drugim predmetom predjes preko folije i time izbacis i vazduh i vodu.. za par minuta ce biti suvo... to je nacin lepljenja folije, a ako imas mehurica vec sad znaj da to nikako ne moze da se sredi.. znam jer sam ih zalepio dosta do sad.... pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 05, 2011 1:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nece da se lepi na mokro xD nema veze sad... zalepljeno je xD sredicu nekako...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Pet Avg 05, 2011 2:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

verujem da ti je malo komplikovano da zalepis foliju sama jer verovatno nisi to do sada radila.. i samolepljiva folija a i obicna pozadina se lepe sa merom..
[youtube:935bf54dad]http://www.youtube.com/v/-N_KRoE1Uu4&feature=related[/youtube:935bf54dad]
nadam se da sam pomogao.. pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebna ponuda mekanih korala G.Blagojevic Tražnja 0 Uto Mar 15, 2022 12:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crna cupava Uros Kg Alge 2 Ned Jan 17, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna anemona Plivac Mali Oglasi 0 Pet Nov 13, 2020 5:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina potrebna popindeed Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Avg 20, 2020 2:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna Drezga VURDOK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Avg 11, 2020 9:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License