Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 filtracija akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da kupim akvarijum od 400/500l.Da li bi mogao da ugradim unutrasnji filter kod staklara,mislim da li to odgovara?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 11:09 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravi filter duz celu duuzinu akvarijuma sa zadnje strane,onda stavis pozadinu da se filter ne vidi i to je to.
Najbolji ti je sa tri pregrade.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih ga radije uradio uz sirinu akvarijuma jer ce biti jako dig 2m,jel moze tako?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zokiorca
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2010
Poruke: 45
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

axterix ::
Ja bih ga radije uradio uz sirinu akvarijuma jer ce biti jako dig 2m,jel moze tako?

Može i tako ali ti je bolje sa zadnje strane i da ima 5-7 komora(što više taložnika bolja filtracija i lakše čišćenje) i da ti predzadnja komora gde ide filter masa bude što veća... tako sam ja uradio i sada ga čistim tj.menjam površinsku perlon vatu u filter masi jednom u 3-4 meseca, mada za tu litražu mislim da bi najbolji bio neki kanister filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne volim bas ugradjene filtere jer je uvek problem ciscenje tog filtera. Uvek pravim poseban filter i ako treba da se pere mogu da ga skinem i operem dok kod ugradjenog tesko je doci do njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci da napravim spoljni filter uz sirinu akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema svrhe da bude 5-7 komora,tri mu je sasvim dovoljno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam za spoljni filter. O broju pregrada ..... stvar ubedjenja tj misljenja, pa ne bih o tome. Pisalo se u nekoliko tema o prednostima i manama o broju pregrada u spoljnom DIY filteru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

axterix ::
znaci da napravim spoljni filter uz sirinu akvarijuma?


E prijatelju, aj odvoji malo par dana da prelistas ovde na sajtu sve sto te interesuje pa onda pitaj za dodatne detalje. Ne mozes ovde na svakom koraku da otvaras teme i da ti ljudi odgovaraju. Nije posteno. Zamisli sta si sad rekao. Da napravis filter uz celu duzinu akvarijuma, pa ko to radi?
Prelistavaj malo ovde tekstove, citaj , pa ces naci resenje ubedjen sam .Dobrodosao na sajt i predstavi se.

Upoznavanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License