Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prirodni pesak za aq... :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima! Ovaj, pretrazio sams ve pet shopove u Leskovcu, i nazalost nema kvarcnog peska, ali sam zato nashao prirodni pesak, u aqua shopu kazu da je odlichan ( zato im bash i ne verujem, xD) pa sam dosho ovde da pitam za savet... Proizvodjach je .... umm... Zoo Hobby - Bioaqua... To pishe na kesici, Cena je 400din - 5kg...


Hvala unapred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 2:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 2:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nijedan pesak koji ces platiti 400din za 5kg nije dobar, ma sta on radio.
Znam u kojoj radnji si nasao taj pesak i moja preporuka je da vise NIKAD nogom ne krocis tamo jer su...pa, da ne koristim izraze sad mozes i sam da upotrebis mastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U zavisnosti sta planiramo u akvarijum, a tu mislim na ribe i bilje, takvu i podlogu nabavljamo. Mozemo koristiti recni pesak razlicitih granulacija ( pesak sa Morave, Dunava, Save , Rasine ..... i da ne nabrajam sve reke ), ili kvarcni pesak razlicite granulacije. Ima par tema u ovom pod forumu koje bi mogle malo da ti pomognu oko odabira vrste i granulacije podloge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja u leskovcu kupujem sve sto se tice akvaristike i nemam problema sem onog sto prodavci nemaju pojma o akvaristici i nemogu nista da mi objasne sto se tice nekih novih ribica koje kupujem

ako vam nije tesko posaljite mi na pp koja je to radnja(gde se u leskovcu nalazi)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka ancistrusi za pesak gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 17, 2020 12:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni pesak (kvarc) srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jul 06, 2019 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pesak iz aktivnog sistema Peku Arhiva Malih Oglasa 3 Pet Jul 05, 2019 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morski pesak u slatkovodnom akvarijumu? Zivadin Podloga 4 Pon Okt 08, 2018 12:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kvarcni pesak Igor1980 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Mar 19, 2018 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License