Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kamen Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li ovaj kamen mogu ad stavim u aq
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 10:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojka--94
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2011
Poruke: 22
Lokacija: Stara pazova

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto da ne samo ga prokuvaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li slucajno daje trdocu ili mekocu kamenu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni ovo lici na onaj kamen sto se moze naci pored pruge ili par prilikom punjenja puteva ili izrade puteva, moze li se znati gde je nabavljen?

Ukoliko je nesto od ovog gore navedenog taj kamen nije pogodan za akvarijum ( osim ako ne posedujes ribice kojima je potrebna veoma tvrda voda ) jer je krecnjackog sastvava i povecavace tvrdocu vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nadjen je u nekom kamenju koje je doneto sa morave

moze li to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmes lepo par kapi sone kiseline ( ako je nemas u kuci imas u svakoj prodavnici ) i kanes, ako pocne da peni i da susti onda ne valja za akvarijum

Naravno rukavice su obavezne
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

probo sam sisti. u aq imam skalare. postoji li neki nacin da pripremim kamen? bas mi se svidja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 12:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa mozes ga pripremas do mile volje al njegov sastva ne mozes da izmenis, e sad na svoju odgovornost tavljas u akvarijum, jer ce ti povecati tvrdocu vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 9:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci nista od kamena. a bas mi se svideo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lazo preporuka je oniks kamen on je lep, ako t bude trebao donecu ti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jbg ja kupio Sad i to bas oniks
ako oces dodji neki dan
hvala na mahovini (stavio sam je na oniks)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vulkanski (lava) kamen Slepi_Putnik Tražnja 1 Sub Okt 16, 2021 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamen goran012 Podloga 3 Sub Avg 22, 2020 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License