Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mali akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto da ne moze i to!Lepa ideja.Pozdrav.

Sundjer filter je dobar evo objasnicu ti ako neznas kako da ga napravis,ali skoro na svakom forumu imas objasnjenje za to.
Uzmes sundjer dimenzije bi trebale da budu 10x10 ali nemoraju najbolje da je kockasti ali nije bitno.Probusis rupu na njemu i u nju stavis jednu plasticnu cevku a u cevku stavis crevo od v. pumpe.To je mali filter i nekosta nista (samo jedan sundjer ali toga ima u svakoj kuci) preciscava i ubacuje ribicama vazduh,ali ti uradi kako hoces.Mi smo tu da ti damo savete.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a sta je v pumpa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam za taj taj filter ali nemam vazdusnu pumpu (v pumpu) a necu da je kupujem samo zbog 8l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mantisp8
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2011
Poruke: 50
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 12, 2011 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazdusna pumpa.
Npr:

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da ali kako ces onda?Sta ces da uradis?

Imam jednu ideju koju sam ja probao i radi ali je malo blesava.Uzmi i iseci od aparata za pritisak ono crevo i ono de se pumpa vazduh i eto ti manuelna vazdusna pumpa.

Ili da borca drzis bez filtera ja sam ga drzao bez u akvarijumu od 4l i ziveo je 2 godine!


Post izmenio:: nikouro

Nema potrebe da za svaku rec otvaras novi post. Sve je moglo ovako da se napise kao u ovom postu a ne kao u ovim donjim postovima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jednu ideju koju sam ja probao i radi ali je malo blesava.Uzmi i iseci od aparata za pritisak ono crevo i ono de se pumpa vazduh i eto ti manuelna vazdusna pumpa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili da borca drzis bez filtera ja sam ga drzao bez u akvarijumu od 4l i ziveo je 2 godine!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemas racuna da seces aparat za pritisak kad vazdusna pumpa kosta 500 din
u aq (bez filtera) cu ubaciti borca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li fotka borca kad ga ubacis u aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravno ali ne verujem da ce skoro (mozda za desetak dana)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License