Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Formiranje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
panda
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad je vec neko pomenuo 3D pozadinu kako se ona cisti i sredjuje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa recimo kao da treba da opereš prozor i španski zid, ili pločice i persijski tepih.... U svakom slučaju nije lako za održavanje ali je jako lepo za oko (Razlika je kao pločice i persijski tepih...) Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panda
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa dobro znaci da spremim zivce za to.jer ja imam 3d pozadinu u akva.....mada tek je stavljena to jes pre mesec dana .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo lepa stvar, posebno za akvarijume gde ne može da se očekuje nešto više biljaka (ciklidi) ali treba dobro da se potrudiš da bi održao higijenu u akvarijumu zbog neravnina i udubljenje koje su raj za alge Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panda
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To da ali moje ribice sve nesto cackaju u tim supljinama kao da jedu nesto iz tix supljina(moli)je predvodnik tix akcija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2011 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update. Sve ribice su zive i zdrave, biljke idu lepo, voda skroz ok. Tako da mislim da cu zvanicno da prekrstim akvarijum iz formiranog u otvoren i funkcionalan akvarijum Smile Ovih dana polako cu ubaciti jos zebrica pa polako i ostale vrste.

Evo nekih fotki

Image

A ove djavole sto je tesko uslikati... pa ja nemam reci. Znaci oci su mi ispale jureci ih po akvarijumu. Brzo i ludo ka' tica Very Happy

Image

Image

@mr.archy aparat je Nikon D200 sa objektivom Nikkor 70-210mm (teleobjektiv) i Nikkor 18-70mm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2011 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel moze jedna frontalna, ovako krivim vrat a ne vidim bas najbolje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Avg 18, 2011 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa u principu nista se nije mnogo izmenilo, tako da je sve isto. Very Happy al' ajde okinu cu koju pa cu postaviti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Avg 22, 2011 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HA ! Sad nesto zagledam akvarijum i skontam da nesto pliva u filteru... Kontam da sam uspeo da izmrestim zebrice a da to ni ne znam Very Happy Update sa fotkom stize za koji minut pa da indentifikujemo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy ...svaka cast...lep akvarijum...zebrice su pogotovo extra...ovde kod mene mogu samo neke izdeformisane da se kupe... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam pojma sta je ovo... nikada nisam video male zebrice, mozda je ipak xiphophorus ? Ali zenka i dalje ima isti stomak kao i pre, cak nije ni delovala kao da ce "svakog casa"

Tako da...

Sta se mice u fitleru prljavom ? Il' su zebrice male ili xiphophorus

Pa kaze, Nit su zebrice nit xiphophorus vec... a imam samo te dve vrste XD (slovenska antiteza) Very Happy

Evo fotki nekih, kvalitet blagi ocaj, jedva sam ih uslikao u ovim uslovima.


Image


Image


Image

Meni to lici na male gupike.. ali to je nemoguce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 7:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksifo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo dule ti omrestijo ksife a da nisi ni pokusao a ja pokusav da ih omrijestim al nece izgleda da je muzjak nespretan inace bravo za malce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ksifo...zebrice ne bi mogao da uslikas Very Happy jedva se vide Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dzo
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 79
Lokacija: Bg

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dule bravo !!!
Jedan od retkih akvarijuma sa zivorotkama i zebricama koji mi se svidja, mozda i jedini.
Ovo ti kaze okoreli cikidas i ekscentrik, samo napred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License