Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nova podloga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzimao sam zemlju "terra magma", ali bih da mogu da vratim vreme uzeo "carobna zemlja", deff. .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 7:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nenadk850
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2011
Poruke: 99
Lokacija: OBRENOVAC

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li se znati koji je razlog zbog promene zemlje koju bi ubacio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pon Apr 18, 2011 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja u svom akvarijumu imam carobnu zemlju i dobra je ,al ta mrezica za komarce koju su svi predlagali mi je dosla glave nmg biljke da iscypam iz podloge gde su sada odatle im mrdanja nema Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E vidis, da nije bilo te mrezice imao bi jos vece probleme, jer kada bi cupao biljku a nema mrezice podigao bi i pesak i zemlju i sve bi se zamutilo i pomesalo.
Sa terra magmom sam imao problema sa algama, onako bas sam se nervirao jedno vreme. Iskustva su razlicita...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 10:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sale75bgd Smile ::
E vidis, da nije bilo te mrezice imao bi jos vece probleme, jer kada bi cupao biljku a nema mrezice podigao bi i pesak i zemlju i sve bi se zamutilo i pomesalo.
Sa terra magmom sam imao problema sa algama, onako bas sam se nervirao jedno vreme. Iskustva su razlicita...

xexe svejedno i ovako i onako biljka ostaje tu nema joj vadjenja pogotovo kripte Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kapetan Nemo
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 12

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2011 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nenadk850 ::
moze li se znati koji je razlog zbog promene zemlje koju bi ubacio?

pa hocu ponovo da oformim akvarijum a prosli put se bas nisam proslavio pa sad znam....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kapetan Nemo
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 12

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2011 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sale75bgd Smile ::
Ja sam stavljao odmah, pravo iz kese u aq. Mrezica preko, kvarcni pesak, dve tri biljcice. Odmah voda, ribe, bez cikliranja i sve je bilo ok! Takodje i drugi put kada je doslo do pucanja prednjeg stakla aq. Menjao sam zemlju komplet i sve iznova, ribe su bile u buretu tako da nije bilo vremena za cikliranje. I opet je sve ok...

zar ne bi trebalo prvo da zemlja bude u vodi sa strane pa onda u akvarijum ????
citao sam i kazu da moze da osteti ribama ili tako nesto....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir27
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2011
Poruke: 44
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2011 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sto se tice sadjenja biljaka na tu podlogu,ja nju zasadim to te mrezice jel tako?posto sad stavljam novu podlogu zemlja i to sve sto ide..kad sve zavrsim postavicu slike...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Podloga za biljke misic01 Biljke 0 Ned Apr 04, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga i mozda problem Imperatore Podloga 8 Uto Jan 26, 2021 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranljiva podloga za akvarijum 58x35(... uki01 Ostala oprema 5 Sub Jul 18, 2020 12:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga za ciklide Zeljko80 Afrički ciklidi 10 Uto Mar 17, 2020 9:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License