Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Film Sisanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me da li je neko gledao film pre nego sto su ga cenzurisali?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 1:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

film u kome po meni nista pametno za videti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Film je cista glupost...Dzabe su bacali pare na snimanje..Bolje da su te pare odnelu u neki dom ili sirotiste za decu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam gledao film Sisanje. Film se moze videti na dva nacina i moze se pogresno razumeti. Npr. ja film vidim kao primer deci kako se NE treba ponasati i kako zivot moze za cas da se preokrene i koliko drustvo povlaci ljude. Dok ce se neki ugledati na ljude iz filma i pogresno ga shvatiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Hemac88
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2011
Poruke: 155
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dejasoko je upravu, film je na prvu loptu grozota, ali moram da priznam da je to bio film koji me je kada sam ga pogledao posle duzeg vremena naterao na razmisljanje. Vecinu filmova svih zanrova koje sam u to vreme gledao su mi bili slatki, smesni, strasni, uzbudljivi kada sam ih gledao i posle nista, dok je ovaj film pokazao kuda zapravo idemo i sta smo sve spremni da uradimo za pare!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Film, po meni nije nešto, ali govori, donekle kakvih vrsta, skupina, udruženja, i slićno ima kod nas! Naravno za dosta toga se nezna!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro, vidim da se pokrenula rasprava oko filma, ali moje misljenje je da je poslednja recenica objasnila:

Da sve mogu ponovo da vratim, ali *ebiga ne mozes da vratis. Za*ebes jedan zadatak i ode celi zadatak u *urac.

Joco i ostali da li neko zna da li se prva trocasovna verzija moze naci za gledanje ili na prodaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja msm da je za**bes jedan minus.....i ode ceo zadatak u ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzm...probaj da proguglas...ja msm da ovaj sto sam ja gledao ne traje 3 sata Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se bas ne secam koliko traje ovaj koji sam ja gledao Confused. Znam da sam ga gledao 2-3 moeseca nakon sto je izasao. Ja sam gledao na youtubu ceo film.
Sada vidim da su ga skinuli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pet Avg 19, 2011 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam gledao cenzurisanu verziju i uvideo da mi prodaju toplu vodu. Moje misljenje je da taj ko je naredio cenzuru misli da smo svi mi kompletni slepci. Ta s*anja ne vidi samo ko ne zeli da vidi i ne zna onaj koji ne zeli da zna. Dejasoko ima pravo kad kaze da iza toga stoji edukacija dece...mada mislim da je to samo maskiranje, tj. skretanje paznje sa najza*ebanijih stvari koje nam rade. Ali je "opravdano" samo po sebi. Realno, cast izuzecima, ali misljenja sam da je vecina roditelja isuvise letargicna i needukovana da bi dete upoznala sa "pravim" vrednostima zivota. Moj utisak: gubljenje vremena...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sisanje tepiha Stefans Biljke 5 Sub Sep 28, 2019 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sisanje richhi? pedjaSM Biljke 2 Ned Mar 05, 2017 7:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filmovi-potreban link za film :) Salvatoree Razno 7 Čet Apr 24, 2014 6:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sisanje saggitarije Onix21 Biljke 10 Pon Mar 05, 2012 11:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Home - dokumentarni film japamija Razno 2 Sub Mar 03, 2012 4:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License