Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prelpljivanje starog AQ-a Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
namilax
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 31 Jul 2011

PorukaPoslao: Sre Avg 24, 2011 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam uzeo staklo sa brusenja. Akvarijum je skracen za po 30 mm na svim stranicama, masinski fino bruseno sa obaranjem ivica. Cekam za neki dan da uzmem silikon i da krenem sa sklapanjem. Nasao sam TKK u Krusevcu. Razmisljam se da li da stavljam ojacanja jer ce sada akvarijum biti oko 110 litara a staklo je 8 mm.
Malo me brine jer kad su oborili ivice debljina stakla na samom kraju je sada 6 mm. Hoce li to biti problem?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Avg 24, 2011 10:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik

Registrovan: 14 Feb 2010

PorukaPoslao: Sre Avg 24, 2011 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Visina akvarijuma je jos uvek 44 cm ??? Ako jeste ( a i ako je manja ) oda ti ojacanja netrebaju jel to je normalna visina za tu debljinu stakla. A ako zelis da budes bas bas siguran ( ? ) ti lepo zalepi i ojacanja. Inace, + na tih 6 mm dolazi i fuga od par milimetara tako da ce sve biti ok.
namilax
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 31 Jul 2011

PorukaPoslao: Sre Avg 24, 2011 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije vise 44. Sve stranice sam kratio za po 3 cm sa svih strana tako da je sada visina 38 cm. Znaci nema potrebe, jos bolje. Hvala za info.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Panj-imitacija starog sasušenog stabla HORUS Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jun 24, 2016 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kod starog hrasta Ralke Akvarijumi 44 Sub Apr 16, 2016 6:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc oko starog cistaca nikouro Bolest 16 Uto Avg 12, 2014 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova postavka starog stakla. Baia Baia Akvarijumi 11 Čet Jan 03, 2013 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoć za starog ljubitelja akvarijuma :) barbus83 Početak u akvaristici 8 Ned Dec 30, 2012 5:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker