Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malo i belo! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam novi akvarijum od 40l i sve sam opremio sto se tice osvetljenja, biljaka, filtracije itd. ali nemam jos uvek ribe. Danas sam primetio neke male bele organizme kako plivaju po vodu ili gamizu po staklu. Podsecaju na bele crvice velicine korena dlake (ljudske). Sta li je to i kako da ih se resim? Hvala u napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 9:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da su to mikro crvi.....Neznam cekaj nekog iskusnijeg.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izjesce ih ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemanja:

http://www.akvarijum.org/forum.....hlight=crv

ili


http://www.akvarijum.org/forum.....hlight=crv


Nema na čemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci da samo ostavim tako i ubacim ribice pa ce se normalizovati! Od preterane hrane nije sigurno jel nemam ribice koje bih hranio.'Very Happy'
Hvala jos jednom svima!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2011 1:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moram da napomenem jos nesto, primetio sam jos jedan oblik organizama u akvarijumu iste se velicine ali su loptasti i imaju na jednom kraju neku malu iglicu na drugom delu kao neki mali propeler ne znam sta da radim bas me nerviraju a primetio sam kao da ostavljaju i svoja jaja ili podmladke po biljkama. Sta da radim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2011 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cesce menjaj vodu, uz vakumiranje ako te bas nervira. mada, sitnije ribice ce ih smazati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2011 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde okači neku fotku tog sa propelerom, da vidimo to čudo Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2011 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoguce je slikati to cudo, jer je veoma malo i nije to bas kao propeler vec tako podseca kada se krece, a veoma brzo ide kroz vodu i bas je 'Shocked'
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Sub Maj 14, 2011 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bez slike moze se samo nagadjati.

moguce da nesto nisi dobro oprao, ocistio. samo nemoj da brines, menjaj deo vode sa odstajalom i to redovno. slobodno ubaci 1-2 sitnije gupike koje ce ti posluziti kao pilot ribe da ti zacikliraju aq. nemoj ih hraniti dan-dva (ne duze) pa javi kakvo je stanje sa tim crvicima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Sub Maj 14, 2011 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nema tu nagadjanja. Mikro crvi su 100%. Gugluj malo pa okaci neku sliku ili link, cisto da potvrdimo, a drugo imas i na forumu gomilu tema i slika o tome, pa pogledaj i reci na sta ti od toga lici. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sanya
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 12:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drugari,

imam jedan problem pa mi je potreban vas savet...koristila sam pretragu i procitala sve sto vec postoji na ovu temu ali sam toliko prestravljena ovom pojavom da ne znam sta mi je ciniti...

u kotilici mi je mladj black molly i sve je bilo sasvim super dok nisam morala da odem u selo na 3 dana, komsinica je hranila male-lepo sam pokazala koliko i kako ali... a da problem bude veci nestajalo je struje vise puta u mom odsustvu...kada sam se vratila imala sam sta da vidim-dosta sitnih belicastih crvica u blizini i na samoj kotilici ali su neki veci primerci spartali staklom tek iznad vode...one sto padnu u vodu ribice su pojele ali nasitnije ne primecuju...
sta mi je raditi-u tri reci: ja sam ocajna!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
da li bi amazonci malo pomogli u ovom slucaju???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da nema potrebe da se opterecujes time. Sve ce to ribice sa zadovoljstvom pojesti cim ogladne, slicno je bilo i kod mene, sve su lepo poklopale za par dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Za one koji zele da budu malo kreativni Peku Razno 0 Čet Feb 02, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo more Peku Razno 3 Sub Avg 01, 2020 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sagittaria i malo Bacope - Beograd Turtle Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Sep 18, 2018 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo cudne dimenzije aq Vule55555 Uradi Sam (DIY) 2 Sre Nov 15, 2017 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License