Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sisanje sagittarie subulate Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mabaus
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 111
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

interesuje me hocu ba je stavim u srednji plan. Moze li ona da se sisa, a da ne izdleda lisce bezveze posto bih voleo da je drzim na nekoj visini od 10-15 cm i ako je neko ima voleo bih da postavi sliku da vidim kako izgleda u akvarijumu. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 8:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam je nikad sisao vec proredjivao. Mislim da visinu mozes odrzati jedino ako pocupas vece listove jer ako bi je bas sisao ne bi bilo za oko bas lepo a to si naglasio da ne bi hteo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podrzavam Bojana. Sagitarija se proredjuje a ne sisa, tu nastaje problem kad preraste zeljenu duzinu. Sagitarija od uslova u akvarijumu moze biti od svega 2-3cm pa cak do neverovatnih 45-50cm. Ovo pisem jer sam imao razna iskustva sa njiom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mabaus
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 111
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

onda necu ni da eksperimentisem. Hvala na odgovorima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Avg 28, 2011 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćudljiva priroda ove biljke po pitanju visine moze biti problem. Ja sam sisao sagitariju kao sto se sisa trava u basti, s tim da sam sekao listove koji štrče a ne sve redom. List sagitarije nece pozuteti kad se preseče. Ako se gleda iz bliza mogu se uociti isečeni listovi, iz daleka travnjak izgleda ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sisanje tepiha Stefans Biljke 5 Sub Sep 28, 2019 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sisanje richhi? pedjaSM Biljke 2 Ned Mar 05, 2017 7:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Malo mahovine i 3 Sagittarie reventon Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Nov 15, 2012 4:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sisanje saggitarije Onix21 Biljke 10 Pon Mar 05, 2012 11:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka "Sisanje" biljaka petsrdjan Biljke 17 Pet Jul 29, 2011 3:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License