Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Brsljan test (smrt algama #2) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala tebi sto si sve ovo podelio sa nama,i ustedeo vreme te ne moramo i mi da prolazimo kroz ovaj test. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 12:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
April o'Neal za kanal 7
smeh
zedochok hvala na testu i informacijama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno, ova tema me je jako zanimala ali ne vise. Hvala jos jednom sto si se trudio u ime svih nas. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast majstore. Drago mi je da si sproveo ovaj ogled.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale za trud i dobro obaveštavanje o bršljan testu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Robby
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2011
Poruke: 98
Lokacija: Odzaci/Vojvodina

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast na trudu i strpljenju.
Koliko bi tek pohvala bilo da je test bio uspesan ?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nisam se ja tu puno nesto trudio, nemojte preterivati.

Mnoge stvari koje su pisali ljudi ovde po raznim temama su meni ustedele vreme, nadam se da ovim ja nekom stedim vreme i tako onda zivimo u simbiozi Smile

To je moc ovog foruma

A da je uspeo test, hvale bi preusmerio na Palota (nema ga da se javi sad Smile ), ali ovako nista Sad ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2011 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A šta misliš, zašto ga nema Question Question Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paloto
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2011
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2011 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako me nema. Ne mislite valjda da sam neki kriminalac i bezim. Pratim desavanja i skupljam primedbe. Odnosno pitanje litraza akv i dimenzije brsljana?
Evo sto mozda je i bitan ali do sad nisam mislio da je vazno:
Brljan je tablo a ne grancica kao ovde.
Drugo skinuo sam ga leti a ne zimi, pa mozda ima razlike.
Akvarium na sunce metnut? meni je cudno ali..mozda i tako funkcionise samo treba vise brsljana.
i trebao je duze da stoji, kod mene je oko mesec dana delovao onako ozbiljnije..
E ovo su moje primedbe , ali i dalje tvdim da deluje, i stojim iza toga..Hvala svima sto su sa dosta negativnosti krenuli prema temi..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paloto
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2011
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2011 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brsljan i stablo, izvinite za gresku..:O
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2011 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brsljan je puzavica i kod njega su grana i stablo isto valjda?
Precnik grane je oko 7-8mm, prilicno je debela

Akvarijum je 32 litra, a grana koju sam stavio je toliko dugacka da je virila iz vode, srazmerno velicini akvarijuma, mislim da sam stavio vise nego kod tebe sto je bilo.

Akvarijum je bio na suncu PRE nego sam stavio granu, pisao sam o tome, posle ne.

Pazi, cak ni oko te grane (bila je uz staklo odmah) nije bilo stagnacije algi, ni jedan milimetar.

Nema ljutnje prema tebi nikako!
Ti slikaj akvarijum pre , u toku i posle pa postuj slike. Ja posle ovog ne mogu da verujem u dejstvo, mozda ti je nesto drugo resilo alge?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mirjana&vladimir
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Sep 2011
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Sep 04, 2011 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Caos!
imam mali akvarijum,zapremine 3 litre,i jednog borca u njemu,zanima me da li mogu u akvarijum da stavim listove brsljana kao dekoraciju?
Mogu li da dodju u obzir listovi hrastovog drveta?
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Sep 05, 2011 1:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje mu stavi neku živu biljku, anubiju ili kriptokorinu više će mu koristiti.

A što se bršljana tiče ja i dalje ne sporim da on može biti efikasan, tj da u nekom trenutku svog rasta može imati aktivnu materiju koja uništava alge, ali zašto se sa tim mučiti kad svi znamo da postoje sredstva zvana algicidi čiju efikasnost i bezbedno doziranje imamo napisano na kutiji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
dundee
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 231
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2013 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam potrebu da podjelim nesto sa vama, a koliko je offtopic sami prosudite:

da nema algi ne bih se bavio biljnom akvaristikom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2013 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dundee ::
imam potrebu da podjelim nesto sa vama, a koliko je offtopic sami prosudite:

da nema algi ne bih se bavio biljnom akvaristikom Smile


Da se nadovezem, da nema algi ne bi bilo ni biljaka ni zivotinja pa ni nas, pa samim tim ni biljne akvaristike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 59 Ned Avg 09, 2020 9:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 8 Ned Avg 09, 2020 9:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KH test Doksas Hemija 6 Pet Maj 10, 2019 2:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa svetlom i algama IvanaJankovic Rasveta 26 Pet Jan 18, 2019 12:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License