Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 za iskusne... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amater1981
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2011
Poruke: 11
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2011 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molio bi da mi neko od Vas koji ste dosta iskusni od mene pomogne oko jedne dileme,imam ak.120l stanovnici su naravno gupy oko 30-tak 4 crne udovice i 5 neonki.
Pitanje je sljedeče dali se ribice preventivno trebaju čistiti od crijevnih parazita i sa čime se to odraduje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2011 11:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2011 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako cistis podlogu i redovno menjas vodu,filtracioni materjal za biolosku filtraciju dobar i sa ribicama ce sve biti ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2011 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znas kako, ni kod doktora ne ides dok se ne razbolis tako da samo vodi racuna o svemu i uzivaj Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
amater1981
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2011
Poruke: 11
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2011 9:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. ma za sad je sve uredu ali prije dosta vremena sam izgubio oko 100-ak gupa i sve mi ugibale na isti naćin samo počnu da se suše u stomacima e onda sam uradio generalku cjeloga akvarijuma i za sada je sve ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko rasvete strucno pitanje za ... ikac Rasveta 3 Pet Mar 18, 2016 10:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za iskusne- Krljusti skalara milan1ns Početak u akvaristici 0 Uto Mar 05, 2013 12:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik sam,molim iskusne za pomoc :D damir1996 Početak u akvaristici 14 Uto Feb 26, 2013 2:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za iskusne-Wet/Dry vs US Sump... Ch.e.d.a. Filteri i pumpe 0 Pet Okt 12, 2012 10:31 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License