Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Okotila mi se gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kukastuka
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Avg 2011
Poruke: 3
Lokacija: Gračanica BiH

PorukaPoslao: Sub Sep 03, 2011 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

juce sam kupio gupi ribicu zenku i danas se okotila prebacio sam je u onu kuglu gdje se drze gold fish stavio rasprsivac i sad sam blokirao neznam sta dalje maticni aq. mi je 75 lit dali je pametno da kupim kotilicu i da mlade stavim u maticni aq ili posto imam mali aq dimenzija 25x25x30 da ih tu stavim jedini problem sto nemam filter za mali aq. hvala na pomoci uh zaboravio sam okotila je 11 malih

Prepravljen naslov teme [edit by Bojan]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 03, 2011 5:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Sub Sep 03, 2011 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

poz mlade gupike mozes da stavis u mali mozes kupiti sundjer filter mislim da nije skup ili mozes pogledat ovo http://www.akvarijum.org/forum.....-t612.html
pa srecno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kukastuka
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Avg 2011
Poruke: 3
Lokacija: Gračanica BiH

PorukaPoslao: Sub Sep 03, 2011 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno na odgovoru super ideja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kukastuka
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Avg 2011
Poruke: 3
Lokacija: Gračanica BiH

PorukaPoslao: Sub Sep 03, 2011 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala Bojane na ispravci nisam bas vjest sa forumima ovim sory
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Ned Sep 11, 2011 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar se ribe ne mreste Very Happy ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Sep 11, 2011 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrete e ribe koje su ikrasice, a isto tako postoje ribe koje radjaju zive mlade tipa ksifo, molly, guppy, platy,..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Ned Sep 11, 2011 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci mreste kada je ikra, a kote kada su zivorotke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sub_Zero
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2011
Poruke: 88
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Sep 11, 2011 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License