Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomoc oko pocetka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bmk




Registrovan: 20 Apr 2010
Poruke: 1

PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko ima vremena da mi objasni ukratko , poceo sam da citam forum od skoro , planiram da uzmem akvarijum za pocetak me interesuje sta je sve od osnovnog pribora potrebno , tj najbitnije , koje ribice za pocetak su najbolje , pretpostavljam da je ovo vrlo glupo pitanje ali osecam da je bolje da pitam.
Da skratim , u par tacaka ako neko moze da mi objasni najosnovnije .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 1:42 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 7:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pumpa, filter, ukoliko nije toplo u prostoriji gde je akvarijum onda i grejac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prijatelju, sve zavisi koliki aq planiras da kupis i sta imas u vidu da gajis u istom. za pocetak ( Very Happy savet pocetnika ali se nadam da ce starije kolega da me isprave ), znaci, za pocetak treba da se odlucis koji ces biotop da imas u akvarijumu. po njemu biras da li ces imati i koje ces biljke imati, koje ces ribice da gajis a po svemu ovome odlucujes se i za opremu koja treba da obezbedi ( koliko - toliko ) normalne uslove za zivot u akvarijumu.
ako budes resio ovo pitanje, mislim da ces veoma brzo shvatiti i sta od opreme ti je potrebno ( ili preciznije napisano ) koja ti je oprema potrebna ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License