Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Formiranje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste ksifo Smile Pocele su da dobijaju crvenkastu boju vec.

Hvala svima Smile ali dzaba vi meni svaka cast kad ja tu prstom mrdnuo nisam, eto jedino sto sam se iscimao da slikam Very Happy Znaci priroda odradila svoje. Ko je zbrisao u filter zbrisao je... ukupno ima 5 malaca za sada. Sto je super, jer me bas fino iznenadilo.

Ukupan broj stanovnika se popeo na 12 ribica, a danas sam imao i jedan smrtan slucaj, jedna zebrica iskocila i nisam na vreme skontao i osusila se. Al' sta sad desava se.

Hvala N drago mi je da ti se svidja. Bice tu jos zebrica vremenom, mozda i jato neonkica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 7:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nedjo




Registrovan: 27 Avg 2011
Poruke: 0
Lokacija: Sombor, Srbija.

PorukaPoslao: Sre Avg 31, 2011 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze slika tvog akvarijuma sada ? Bas si me zadivio ovom temom !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pet Sep 02, 2011 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dule_Zr ::
Hvala bojane, bice jos lepih slika nadam se. Kako mi se akvarijum bude razvijao i kako budem ubacivao vise vrsta tako cu skljocati. Cak mozemo napraviti i neke fotke za akvarjum.org da imamo za bazu riba. Mislim nase fotke a ne da skidamo sa neta.

Mr.Archy pozadina je obicna kartoncina neka, koju sam prefarbao u tamno plavu sa nekim tonerom. To je samo privremeno resenje dok ne napravim crnu pozadinu, koja ce verovatno biti od tankog stiropora i neke mat crne.


probao sam ovo sa stiroporom za aq u kom cu drzat borca a sto se tice pozadine stiropor i sprej su se veoma dobro pokazali uskoro ce biti update inace dule jel moze jos koja fotka akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Sep 04, 2011 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavicu fotku cim ga malo doteram. Ubacio sam jos biljaka, povadio neko kamenje, ostaje jos da roknem crnu foliju nazad, malo bilje da se razraste i to bi bilo to Smile A onda cu se bacim na izbor ribica, ako uzmem u obzir da nisam imao "crknutih" kontam da je voda ispravna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije me bilo duze vreme, crkao mi hard disk, tacnije 2 harda riknula -__- .. zatim napajanje pa konacno da ga overi baksuz i procesor. Sada sam na backup kompu nekom uzasnom koji jedva podrzava mozilu firefox.

Elem evo danas ce pasti neke fotke nadam se... Ako ne crkne jos nesto ili ne slomim ruku dok fotkam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dule_Zr lep ti je akvarijum daj još fotki sad bi trbalo da je već podosta u bilju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drug. Evo jedne fotke uzasne onako malo mutne tu i tamo, nemam bas neke uslove da fotkam onako kako hocu. Bice jos fotki to je sigurno.

Trenutno stanje. Fotka od pre 5 minuta.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pravi je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lepo. cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Smile Drago mi je da vam se svidja.

Evo mali update. Ubaceno je 7 razbora, malo sam razmnozio bilje, presadio secnuo tu i tamo. Trenutno akvarijum izgleda ovako.

Proslo je tacno 82 dana od kako sam ulio prvi put vodu i poceo formiranje.
Image

Na prosloj slici je kontrast uzasan, sto nisam primetio na vreme jer sam imao drugi monitor koji nije kalibrisan, a radjeno je sa drugim objektivom i modom koji daje vivid+ to jest pojacava boje i daje tu neku sljastavu radioaktivnu zelenu. -__- sto licno izbegavam da praktikujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda dosta bolje. Kontrolisi populaciju biljaka i bice extra. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 3:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je ovaj akvarijum verovatno najdraži od svih na ovom forumu Smile

Jednostavno sve je od samog početka išlo smireno, staloženo, korak po korak, uz poštovanje pravila i uvažavanje kritika iskusnijih, a opet i uz zadržavanje nekih svojih principa (npr ćup Very Happy )

Ovo je stvarno jedna veoma kvalitetna tema za one koji tek pokušavaju da zaplivaju u ove vode. Odavde mogu mnogo da nauče!

Još jedan plus je naravno i veliko fotografsko iskustvo Duleta, pa samim tim i odlične fotografije kojima je tema propraćena od samog početka.

Dule, sve najbolje i srećno sa daljem uređivanjem akvarijuma.
Sa zadovoljstvom ću pratiti i naredne update-ove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

exxxxxtttrraaaa!!!!!!!! ocu ja jedan ovakavvvvvvvv urlanje urlanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

netcrush ::
a opet i uz zadržavanje nekih svojih principa (npr ćup Very Happy )



Pa to tvrdooglavo bre Smile


Hvala ljudi Smile Jos malo pa ce biti i biljaka za poklon, razmenu i ostalo. Neg hebe me sto sam dobio neki posao, fotograf na kruzeru prekookeanskom pa necu biti kod kuce 8 meseci.... odrzavace ga devojka, buraz i moji... a na sta ce to da lici... heh Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2011 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da se javim po drugi put. Na brod idem tek januara 13. Tako da imam vremena da jos malo uzivam u svom akvarijumu i odradim neke promene.

U planu je da se makne ona kamencina desno, te da se ubaci neki lepi panj vinove loze. Sutra idem u odabir panja, pa javim se sa fotkama.

Inace na liscu su se pojavile neke cudne zelene fleke, ako neko ima ideju sta bi to moglo biti neka kaze, kasnije cu postaviti i fotke kako te fleke izgledaju.

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License