Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj usisivac ne radi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima vec sam napravio jednu temu o usisivacu ali imam jedno pitanje koliko sam video na youtube-u svi usisivac dizu kamenje u ono grlo ili prosirenje kako se to vec zove a moj to ne radi?Mozda ne dihtuje ili tako treba molim pomoc iskusnijih!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 1:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako usisivac radi(na kom principu)
izgleda kao da nije zavrsen
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam siguran da mogu da procenim kako treba ali mislim da ti je ovo crevo tanko. Debljina bi trebala biti otprilike kaziprsta (barem mog). Flasa koju si isekao je kratka, video si kolika je moja na onoj fotki. Kada taj kraj gurnes u akvarijum i povuces da napravis prirodan pad mora podizati podlogu tj. vuci prljavstinu iz nje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije crevo tanko, rekao bih da je kratko. Flaša je takođe kratko isečena (treba da dužine bar pola boce od 0,5l. Takođe, bitno je da dobro dihtuje na zatvaraču.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
veljko023
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2011
Poruke: 97
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokusaj da pronadjes neku plasticnu cev sirine minimum 15mm (mislim na unutrasnju sirinu) a duzina da ti je koliko je dubok aq pa tako probaj. Ako mozes da nabavis cev od decijih satora za igru to bi ti bila idealna. Poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 4:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci radilo bi sa vecim crevom i duzom cevkom ok hvala svima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Usisivac podloge viola Uradi Sam (DIY) 8 Pet Mar 10, 2017 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mora li filter stalno da radi? spectrum Početak u akvaristici 10 Uto Jan 03, 2017 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka usisivac za na vazduh zauzeto ime Uradi Sam (DIY) 10 Pon Mar 28, 2016 12:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac za dno akvarijuma Dejan-Deki Ostala oprema 17 Uto Feb 16, 2016 7:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka atman hf0400 hangon ne radi Mrdrpsih Filteri i pumpe 5 Pet Jul 03, 2015 9:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License