Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetnik sa akvarijumom od 37 litara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joca




Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 2
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Sep 26, 2011 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima! Ja sam Joca iz Smedereva, imam akvarijum od 37 litara, pumpu sa filterom Aquel fat mini 250l\h, grejac Erdem od 100W sa termostatom. Da li je to dovoljno za akvarijum te velicine?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 26, 2011 9:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 26, 2011 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ej Joco polako to ti je super nego prvo se predstavi u podforumu upoznavanje pa onda u podforumu akvarijumi i ubaci sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 1:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grejac od 100w je i vise nego dovoljan za taj akvarijum, tebi bi odlicno dosao onaj od 50w, al ako vec imas taj mozes da koristis i njega.
Pumpa je isto ok, pretpostavljam da ima regulator protoka pa da mozes isti ga smanjujes po potrebi posto mislim da je 250l/h previse za tako mali akvarijum, mada ces to videti po uzburkanosti vode.

Sta planiras da radis sa akvarijumom? Koja postavka, koje ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca




Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 2
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 5:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nov sam ovde, pa se ne snalazim bas najbolje, u pravu ste za pumpu, ima regulator protoka, 250l/h je maximalni protok, moze se smanjiti po potrebi. Sto se tice postavke, planiram gupike, molije i muljare (manje zahtevne), naravno sa biljkama tu i tamo. Hval na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To ti je dobra kombinacija riba, one se lepo slazu i lake su za drzanje. Smile

Ne znam da li si procitao ovo pa ako nisi baci pogled
http://www.akvarijum.org/forum.....t5845.html

Takodje na vrhu stranice imas opciju pretraga pa koristi nju radi lakseg nalazenja tema na forumu.

Srecno sa akvarijumom. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca




Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 2
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Fiber na odgovoru, procitao sam ali cu procitati jos par puta, ne moze da skodi. Da utvrdim gradivo! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License