Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Omrestila se gupi. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Acim
Banovan
Banovan



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 75
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preko noci ili rano ujutru mi se omrestila gupi i ima ih oko 15 ali svi su na dnu akvarijuma a samo dva malca plivaju a ovi sto su na dnu akvarijuma mrdaju ali slabo.. Dali tako treba ili nesto nije uredu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je sasvim normalno nemoj uopste da brines to ti su tek omrestene za par trenutaka bice na vrhu vode i plivace OK?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Acim
Banovan
Banovan



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 75
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

edmond.vujic ::
to je sasvim normalno nemoj uopste da brines to ti su tek omrestene za par trenutaka bice na vrhu vode i plivace OK?



Evo ih 6 vec plivaju ali ima jos uvek na dno koje ne plivaju... a omrestila se rano jutros ja mislim.. Bila je mnogo mlada zenkica.. E sad kad i kako da krenem sa ishranom? i kako da ih ocuvam lepo.. imam filter sundjer kod njih... i grejac na 27stepeni im voda...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na dnu su verovatno zato jer jos uvek imaju zumancanu kesu pa im je tesko da plivaju. Cim je potrose pocece plivati te im tad mozes davati hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Acim
Banovan
Banovan



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 75
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kako da ih hranim za pocetak i neke vec plivaju? i koju temp da odrzavam meni je 28 trenutno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2011 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, pa zar nisi ni malo citao po forumu?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2011 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Acim ::
A kako da ih hranim za pocetak i neke vec plivaju? i koju temp da odrzavam meni je 28 trenutno...


Dok proplivaju hrani ih obicnom lisnatom hranom (naravno usitni je da mogu jesti)a poslije(dok malo porastu) mozes preci na granulice i svu ostalu hranu koju dajes i vecim ribama u aq. A imas na ovom forumu je pisano i o artemiji hrani za mladj tako da malo samo potrazis Wink i bice sve uredu Smile


A sto se tice temperature ostavi je kao sto je do sad bila ili neka sredina 26-28

Pozdrav...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License