Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Početak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mantisp8
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2011
Poruke: 50
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 10:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa bas siba. . Ma dobro je, mozda eventualno da stavis difusor u drugi cosak da bude medju biljem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 10:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos uvek ti CO2 ne treba jer imas malo bilja. Vodi racuna da ne zeznes ribice povecavajuci koncentraciju CO2.
Mahovinu mozes uzeti iz prirode, ali ja licno sam apsolutno protiv toga. Moze proci bez problema a mozes napatiti svasta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok ma slabo za sada ubacujem CO2 to sam samo pripremao i experimentisao pa ce to biti u funkciji kada dodje jos bilja Smile

@mantisp8
Pa bas siba. . Ma dobro je, mozda eventualno da stavis difusor u drugi cosak da bude medju biljem.
Treba da bude ispred mlaza dovodne vode da ga jos vise rastopi barem sam tako procitao na vise postova. I kad se gledaju mjehurici izgleda da bas siba al nije tako jer jedan baloncic izadje u 2 sec. Very Happy

I da dodam da mi se koti jedna plata u akvarijumu dok nisam vidio mislim da su ostale 3 i sada u drugoj posudi ima ih 18 Very Happy Very Happy Very Happy
Ovo je kotilica smisljena za 2 min. NEZAMJERAJ TE.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mantisp8
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2011
Poruke: 50
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da sam ih sve spasio. Imam 32 male platice. Cak imam jedan par sijamskih blizanaca koji su spojeni stomakom mislim da se nece izvuci Sad ali sam ih ostavio pa sta bude.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo majstore cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.
Nego jel zna neko mozda zasto su mi sve ribice po coskovima i ispod listova nane i iza cijevi. Kao da se kriju, u akvarijumu je Temperatura 26 stepeni pa reko da nema kakve veze sa temperaturom ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitam na entuzijazmu, zaista....

Pogledao sam video. Tebi je još rano za CO2. Jedva da imaš biljaka. Pitanje je da li ti CO2 uopšte treva,
U ovom mom akvarijumu ne dodajem CO2...
Image

a biljaka ima puno.

Inače kod CO2 difuzora, svaki mehurić koji ode na površinu je izgubljen. Potreban ti je difuzor koji će mešati vodu i CO2 dok se ne rastvori.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"WOW" - moja prva reakcija kad sam video... To... ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bravo Kazem nestavljam CO2 bar ne jos nego sam samo experimentisao da vidim kako to sljaka jer pokusavam da napravim sve sto vidim ovdje, veceras sam krenuo sa usisivacem podloge Smile Blizanci su jos zivi Smile
Nego jel ima neko neku ideju zasto mi se ribe kriju, kad je upaljeno svjetlo pogotovo. Malo prije se ugasilo i sada vidim da samo plivaju Serpe i Corydorasi. 2 moli i 2 plate samo se kriju a 2 ancitrusa samo se zavuku u stijenu i neizlaze jedino ovako kad se ugasi svjetlo onda kao malo se pojave.

@rainforest
Skidam kapu za akvarium svaka cast, nemogu se nagledati Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije on poseban sam po sebi, već zbog činjenice da šljaka bez CO2. U stvari akv mi tome služi, za eksperimente na temu biljne akvaristike bez CO2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2011 2:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime mogu hraniti male tek rodjene plate. Dali je ok da im dajem lisnatu hranu koju dajem odraslim ribama samo da je vise smrvim???
I koliko ih moram drzati izolovane tj. nakon koliko vremena ih mogu pustiti u akvarium sa ostalim ribama???
PS: Sijamski blizanci su jos zivi oni koji su se rodili sastavljeni stomakom ali se jasno vidi da su manji od drugih iako su svi skroz sitni Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2011 7:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hranis ih tako bas kao sto si rekao. Kad porastu toliko da ih velike ne mogu pojesti onda ih mozes ubaciti zajedno s njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2011 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Hranis ih tako bas kao sto si rekao. Kad porastu toliko da ih velike ne mogu pojesti onda ih mozes ubaciti zajedno s njima.


Hvala Bojane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2011 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno si poceo veruj mi!
Veoma pazljivo sa malim platikicama mozes ih hraniti kako si rekao ali ja ti predlazem da ih vrlo malo hranis jajetom i da im dajes usitnjene braon kuglice ili granulice strasno lepo rastu bar se meni tako pokazalo i ako ti se uskoro okoti gupika mozes ih spojiti strasno se lepo slazu!!!Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak- Juwel Primo 60 roachdani Početak u akvaristici 2 Ned Okt 10, 2021 9:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo početak marinko Akvarijumi 1 Čet Feb 25, 2021 4:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License