Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ribice se skrivaju ZAŠTO ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali ima neko neku ideju zasto mi se ribe kriju, kad je upaljeno svjetlo pogotovo. Malo prije se ugasilo i sada vidim da samo plivaju Serpe i Corydorasi. 2 moli i 2 plate samo se kriju a 2 ancitrusa samo se zavuku u stijenu i neizlaze, jedino ovako kad se ugasi svjetlo onda kao malo se pojave. U cemu bi mogao iti problem ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 2:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj nam malo bolje opise akvarijuma,stanovnika,filtracije a za ancije oni su koliko ja znam nocne ribe!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si nedavno pojacao osvetljenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne greshim, ti si prilichno skoro ubacio ribe u aq... Treba im vremena da se opuste, moj ancitrus se skrivao ispod grana, a sada pliva na sve strane i ne bezi kad pridjem akvarijumu, to vazi i za sve ostale ribice. Samo im daj 5-6 dana da se naviknu na sredinu, bice sve ok... Razz (strpljenja samo)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha OK super. Prepao sam se da im nije nesto drugo jer je sve ok koliko ja znam. Osvjetljenje je isto kao i na pocetku cak sam ga malo i smanjio. Akvarijum 50x25x25. Filtracija vanjski filter trokomorni i Keramicki prstenovi, vata, sundjer, ugalj. Pumpa Atman 101 Mislim od 500L/h. Imam par biljkica. Akvarijum je cikliran i to sa 70% vode iz oformljenog 100% zdravog akvarijuma, tako da bi sve trebalo biti ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2011 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto kaze LakiNena Anci su nocne ribe tj danju spavaju u nekim stijenama drvecima ako imas u aq
A za ostale ribe iz mog iskustva malo pojacaj ishranu(ne previse) poslije nekoliko dana smanji pa ces vidjeti kako fino plivaju a cim se priblizis aq plivaju gore Bar kod mene tako


Pozdrav...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2011 2:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala ali vec su se oslobodile valjda su malo bile zbinjene novom okolinom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2011 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene je Anci aktivan i nocu i danju, samo krka...xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License