Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koi Saran Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Sep 12, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo !!! danas sam primetio da sve gupike jure koi-ja pa sad nezam sta je i poceo je po malo da se okrece na strani a evo sad su poceli da jure i japanku neznam staje molim pomoc brzo nezelim da ugine jer je na prva ribica u mome akvarijumu!!!!!!!!!!! otac mi je bio akvarista 5 godina i reko mije da stavim so pa sam stavio pada vidimo. situacija se smirila ali sada akvarijum smrdi na 100 metra ali sada drugo pitanje zasto mi ribe gube boju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 12, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 9:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe gube boju ako nesto ne valja. Hrana im ne odgovara ili su doziveli stres, ne odgovarajuca voda. Japanka, Koi saran i guppyike ne idu zajedno. Koi saran kad naraste ili jos pre lako moze da pobije sve stanovnike. Japanka su prasici akvariuma. Gupike mozes da drzis sa njima jer ce ih sigurno jesti narocito male.
Znam da je svaki akvarium za sebe ali ovako ti ne mogu pomoci kad osnova nije na mestu. So staviti sa japankama i koi saranima bas i nije pametno jer oni luce jako puno sluzi i to ako im nagrize so oni ce jos vise da proizvode da se zastite. To si trebao da uradis sa karantenom a ne u ceo akvarium da sipas so.
Opisi malo bolje svoj akvarium da bi mogli i da pomognemo nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

+ što ti akvarijum "smrdi na 100 metra"? Rekao bih da ti sa vodom/filtracijom/održavanjem nešto debelo nije u redu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dnas je opet ista situacija koi saran je poceo da se okrece na stranu ali je veoma brz jure ga stalno gpike sad mi je i drugi poceo da mi se okrece na stranu zenka a i iskreno planiram da poklonim nekome hladnovodne ribice pa cu samo da drzim topolovodneneznam sta muje eveo vec sat vremena gledam sta moze da mu bude da nije mozda tuberkuloza ? ali nisam siguran ako jeste neznam sta da uradim Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad naravno ono sa "smrdi na sto metara nije istina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tubrkoloza je dosta vidljiva bolest tako da ne verujem da je to. Ako mozes stavi slike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

deak ::
Tubrkoloza je dosta vidljiva bolest tako da ne verujem da je to. Ako mozes stavi slike.
Pokusacu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 06, 2011 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dva pitanja jedno je OFF a drugo je o akvaristici!
1.Pre si napisao za lokaciju da si na Kosovu a sad si u pancevu ako je selidba mozda ribe imaju stres!
2.Ako ti je otac akvarista valjda zna neke osnovne pojmove hladnovodnih i toplovodnih riba sto ga onda nisi pitao pa da podelite to kako treba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste u pitanju je preseljenje ali sada nije problem neki Vojvodzanin koji drzi hladnovodni akvarijum daje ribe za pet shop mresti i dr. i dao mi je za 2 koi sarana 4 japanke i jednu shark dao 2 ksfio 1 ancistrus 2 muljara i 3 gupike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shark,Koi i Japanke prodaj ili pokloni!Ostale ribe ostavi kupi jos gupika,ancistrus-a i ksifo-a!Ubilji akvarijum i daj jednu sliku akvarijuma!I naravno ako imas digitalac idi na onaj cvetic pomeri i slika ce biti bistrija!Daj sliku Koi-ja i reci nam velicinu i koji je filter?Kako su se ribice ponasale kad je bila selidba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban koi saran Milan98 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 15, 2016 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanski Saran DeksoN Početak u akvaristici 5 Pon Feb 08, 2016 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Poklanjam KOI Saran- Majdanpek i okolina bublz Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Okt 01, 2014 6:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka koi saran ili ne? pljevljak Ribe 9 Pet Maj 02, 2014 12:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi SAran pojeo cistaca vkurko Ribe 50 Uto Maj 28, 2013 10:08 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License