Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomoć za pocetnika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mafia6600




Registrovan: 09 Okt 2011
Poruke: 0

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam Kugla akvarijum, sad znam da to ne valja i da je teze za odrzavanje, ali sta da radim sada nisam znao, za pocetak da drzim ribice u njemu zapremine je nekih 6-7 litara i imam dve zlatne ribice, sad mi recite kako bih mogao da napravim da bude najbolje njima, da li ima neki filter zaokrugli akvarium, da li uz filter jos nesto treba da uzmem, koji pesak da stavljam, biljke, osveteljenje, stvarno bi mi mnogo znacila pomoć'? pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 7:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemas nikakvih filtera za kuglu bolje kupi japankama ako su manje akvarijum od 15-20l ali ako su manje pa kupi svu opremu citaj....
E ovako stavi neku malu lampicu iznad sa stedljivom sijalicom ako hoces vise da bi bolje video ribice!
Ubaci malo peska ili sljunka ili par krupnijih kamencica!
Nemoj ubacivati ni plasticno ni pravo bilje!
I predstavi se u podforumu upoznavanje i napisi odakle si i procitaj pravilnik!!!!
PS-Lose si poceo nisi trebao da kupis mali akv.Ima jedna akvaristicka poslovica!
Sto veci akvarijum manje obaveza!Sto manji akvarijum vise obaveza!
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sub_Zero
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2011
Poruke: 88
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam prvo bio uzeo kuglu ali mi je sad dobro dosla... Sad u njoj cuvam mladunce gupika, ubacio sam im vazdusnu pumpu sa rasprsivacem i grejac Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da rasprsivac nije los jer zlatne trose puno vazduha!Ali mislim da bi ti to zauzelo puno prostora!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ces se i ti i ribe patiti sa tom kuglom, nazalost.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2011 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brate kratko jasno Za.eb I ja sam isto zeni uzeo prvo zlatnu i u kuglu al sam ubrzo napravio veci akvarium i imam puno vise ribica sada.
Tu kuglu batali sto prije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljni akvarijum za pocetnika-pomoc golff Početak u akvaristici 0 Sub Avg 14, 2021 12:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License