Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 folija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kuduz




Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 1

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem sa aq koji se nalazi manje-vise pored prozora, pa mi ulazak suncevog svetla u aq pravi problem posto se jako stvaraju alge. Zbog velicine aq ne mogu da ga premestim, a problem mi je da roletna na prozoru bude stalno spustena. Mislio sam da bi mi problem mozda resila neka samolepljiva prozirna folija koja ce mi spreciti odredjeni spektar svetla, a od koga se stvaraju alge. Foliju bih zalepio na aq ili na prozorsko staklo. da li je neko imao iskustva sa pojedinim folijama i koju mi preporucujete?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 12:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

PlantMaster
Akvarista



Registrovan: 04 Okt 2011
Poruke: 49
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 3:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da postoji takva folija , niko ne bi imao alge u akvarijumima i ne bi se o algama vodile studije i polemike nasiroko.

Dakle, moj predlog koji ne moras da usvojis je ...naci drugo mesto za akvarijum.

Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 4:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi foliju crne boje i onda ti sigurno nece rasti alge od viska svetla Laughing

Moraces da premestis akvarijum ako mislis da je tu previse svetla Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Misfit
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2011
Poruke: 26
Lokacija: Beograd,Cerak

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde kupiti crnu neprozirnu foliju??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Knjizara valjda. Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Okt 12, 2011 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kod mene u velikom akvarijumu koristio crni dak sa spoljne strane stavim i samo ga gore malo trakom zalepim zaakvarijum onaj za smece da bi zatamnio pozadinu i ne izgleda lose plus mogu da ga uklonim kad hocu Smile

A vecina je kupovala te folije po knjizarama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Folija laky_kg Vrtna Jezerca 2 Pon Jun 08, 2020 12:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alu folija Yolhe Rasveta 2 Pet Jul 04, 2014 6:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Folija samo guppy <333 Ostala oprema 8 Ned Sep 09, 2012 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mylar folija-gde naci? jongi Ostala oprema 5 Pet Jul 27, 2012 6:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna samolepljiva crna folija Thageriona Arhiva Malih Oglasa 11 Sre Avg 03, 2011 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License