Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 co2? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Par pitanja za iskusne u vezi co2 1.koliko da stavim secera a koliko kvasca 2.dal da nocu gasim co2 3.dal moze da eksplodira flasa ili nesto tako da se desi(zatvaranje ventilom) 4.dal moze da se crevo stavi na potopnu pumpu na onaj nastavak za vazduh ovo pitam zato sto bih sutra napravio neku diy varijantu pa malo informacija nemoze da skodi zar ne
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 2:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 3:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve sto si pitao vec imas odgovoreno u temu za CO2. Izdvoji vremena i iscitaj.
http://www.akvarijum.org/forum.....php?t=1241
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 4:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da znam cito sam tu temu al nema nekih kontkretnih odgovora jednostavno vaj kaze ovo onaj ovo nikako da se potrefe sve je izmesano svako vuce svoju filozofiju ja sam postavio jednostavna pitanja samo trazim odg na to nista vise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 4:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1. Ovako ja radim. Dve case secera od oko 2dl, pola svezeg kvasca ( pokazao se mnogo bolje nego onaj u kesicama ), i oko 1,5L vode.
2. CO2 ne mozes da ugasis, mozes da crevo izvadis iz aq-a.
3. Naravno da flasa moze puci. Ne trebaju ti ventili.
4. Moze da se stavi na potopnu pumpu. Tu je samo pitanje koliko ce se CO2 rastvarati u vodi na taj nacin.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 4:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na odgovoru samo sam to trazio nadam se da nisam bio bezobrazan i hvala ti na odvojenom vremenu i na brzom odgovoru svaka ti cast budes li u mojoj okolini javi mi se da idemo na pivo:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Y2K986, koliko tebi dugo traje takva smeša?

pitam pošto ja pravim isto, samo umesto svežeg stavim Dr. Oetkerov instant kvasac, otprilike jednu kafenu kašičicu. Kod mene izgura najviše dve - dve ipo nedelje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2011 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odlicno pitanje i mene to zanima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License