Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 potok gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas u Beceju imamo termalni izvor i preko cele godine je preko 28C i neko se dosetio i stavio unutra gupike i sad ih ima bas dosta. Puno ljudi idu cerenacom i skupljaju ih, nisam mogao da odolim i ja sam otisao da skupim nesto i bogami nisam se razocarao. Gupike imaju predivne boje mada nisu bas utovljeni i imaju krace repove. Da ne duzim evo i slike:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uuu kakve su iz potoka,ima raznih boja,lepe,lepe. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi kafu dolazim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
efi
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 46
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicne, javi za par nedelja kako napreduju ima li bolesnih itd...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Priroda je priroda! Možemo mi da se trudimo koliko hoćemo, nikada nećemo uspeti u potpunosti da imitiramo prirodne uslove! Ovo je pravi pokazatelj toga!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posalji neke slike .....sada u tvom akvarijumu DA IH VIDIMO
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@efi
bolesti nije bilo problema sanjima al cim sam ubacio nesto od mojih gupija svakakve bolesti su se pojavile tako da sam odradio ciscenje svih vrsta hemikalija i drza sam ih posebno mesec dana i sad je sve ok.

Boju su izgubili nisu tako lepi kao kad su bili uhvaceni. Sutra stavljam slike o njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Okt 12, 2011 10:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je to lepo, ali pitanje koliko su im adekvatni uslovi u toj vodi i nacin ishrane, ako se slazes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa u cesmovaca se bogami jako razlikuje od termalne vode mozda i zato imaju jacu boju u toj bari.
Jako su nemirne ribice i slike nisu najbolje al bolje ista nego nista. Ovde je vec ubaceno nesto od mojih svi koji imaju crno peraje je vec moj uzgoj.
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima tu interesantnih riba Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2011 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chepik ::
Neces uhvati ti u potok neki LEP primerak 100% sum sigoran Smile
Bar da iz potok mojes uzeti ribice koje su zdravi i imaju jaci imunitet na bolesti.

U potok uhvatices slicne ove:
Image

Ali ajde idi i stavi slike da vidimo dal ja sam prav Smile

neverijum da se ovako nesto moze naci u potoku nono nono nono
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2011 8:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima i ispod moje kuce jedan potok pre sam hvatao za dan oko 20 komad nazalost bez pumpe sve su pocrkale
da napomenem voda je bila hladna preko leta (nije bas toliko hladna ali nije ni vruca)
a zimi neznam gde idu i odakle se na prolece opet pojavi
providne su ,bezbojne ali je milina kad ih ti hvatas i posle ukrstas i ostalo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2011 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe kad su u prirodi dobijaju polako svoje prirodne boje te vrlo cesto izgledaju kao endleri. Ovo je prvi slucaj sto sam cuo i vodeo da su ovakve, Deak je srecnik Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ivicab
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2011
Poruke: 20
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2011 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupy1997 ::
chepik ::
Neces uhvati ti u potok neki LEP primerak 100% sum sigoran Smile
Bar da iz potok mojes uzeti ribice koje su zdravi i imaju jaci imunitet na bolesti.

U potok uhvatices slicne ove:
Image

Ali ajde idi i stavi slike da vidimo dal ja sam prav Smile

neverijum da se ovako nesto moze naci u potoku nono nono nono


... Hoce ... ja sam primer
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2011 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Te gupike kod nas u termalnom izvoru zive u izobilju. Od hrane imaju na raspolaganju larve komaraca, cironomuse, tubifeks i ko zna sta jos. Jako su im izrazene boje mada ima jako puno deformiteta, pogotovo kod zenki. Neki likovi se dosetili kako da naprave laku lovu pa su ogradili deo termalnog kanala i naravno male su pobegle i sad su se nakotile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License