Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupike mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Apr 08, 2010 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni nije nikad prelazilo preko 50 malih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 08, 2010 1:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se danas okotila ribica u zajednickom akvarijumu ali neznam koja je. Gupika ili blek moli. Nasla sam 5-6 malaca i prebacila u kindergarten Smile Za mesec dana videcemo sta su Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 1:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se isto okotila jedna gupika,ali neznam koliko komada jer se okotila u njihovom aq,pa koliko su ih pojeli......ostalo je svega 5 malaca....!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gvatanamo
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Nov 2009
Poruke: 5
Lokacija: Niš, Srbija

PorukaPoslao: Ned Apr 25, 2010 11:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okotila mi se Gupika stara oko 4 meseca, znam da ženke mogu da budu oplođene već posle 3-4 nedelje, ali sam se baš iznenadio. Stomak joj i nije bio nešto veliki, a počela je da se koti baš kad sam petljao oko bilja, tako da verujem da je okidač bio stres. Inače bilo je 15-20 malih.

Šta misle iskusniji o ovome (starost i "okidač")?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Ned Apr 25, 2010 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam iskusan toliko ali sam malo upuceniji, svaki put gupika radja sve vise malaca, moze i preko 100, e sad sve zavisi od mnogo faktora pa koliko budes imao srece, ali najmanji broj je 10 malih Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Apr 25, 2010 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stres sigurno nije bio okidac! To nije moguce... Kod riba koje se mreste okidaci su zamena dela vode, pojacana i raznovrsna ishrana,... Nikako stres.
Ne znam sa koliko gupi postaje polno sposoban, ali verovatno je moguce da je tako rano, jer zenke ne zive dugo!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 25, 2010 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pr.Skiner ::
Stres sigurno nije bio okidac! To nije moguce... Kod riba koje se mreste okidaci su zamena dela vode, pojacana i raznovrsna ishrana,... Nikako stres.


Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zankiki
Akvarista



Registrovan: 15 Maj 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam akvarijum već neko vreme (6 meseci), 60 litara, unutra su 2xgupi, 2xksifo, 2xblack moly, i još čistači i algari.

Primetio sam da se gupi već više puta mrestila (ima ogroman stomak, pa ga odjednom više nema), ali mališana nigde, verovatno ih pojedu.

Nisam u Novom Sadu za sada nigde našao neku biljku ili tako nešto gde bi se mogli sakrivati da bar po koji preživi. Šta imate da mi predložite i gde ima da se kupi? poslaću kasnije slike akvarijuma....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
Dragan_Mk
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2010
Poruke: 54
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zankiki ::
Imam akvarijum već neko vreme (6 meseci), 60 litara, unutra su 2xgupi, 2xksifo, 2xblack moly, i još čistači i algari.

Primetio sam da se gupi već više puta mrestila (ima ogroman stomak, pa ga odjednom više nema), ali mališana nigde, verovatno ih pojedu.

Nisam u Novom Sadu za sada nigde našao neku biljku ili tako nešto gde bi se mogli sakrivati da bar po koji preživi. Šta imate da mi predložite i gde ima da se kupi? poslaću kasnije slike akvarijuma....


Mozes probati ovo Smile
[youtube:2735af0d5d]http://www.youtube.com/v/d9X03ZPoUf8[/youtube:2735af0d5d]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Gupy :)
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kozarska Dubica

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je najvise izmrjestila 85-90 , nzm tacno posto ih je nekoliko uginulo ... nisam ni ja mogao vjerovati , znam da ko to nije dozivo smjesno mu je ... Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su se pre mrestile gupike bez problema u drustvenom akvarijumu u kojem je samo od bilja bila kripta ali kad sam kupio 2 kribenzisa malci su nestali i vise nikad se nisu uspesno mrestile u drustvenom akvarijumu jel kribenzisi odma pojedu male
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://img697.imageshack.us/im.....ja002b.jpg
ja cu u mome imati svakakve skoljke sa malim otvorima pa se mozda neka ribica izvuce nadam se Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javanska mahovina je idealno rešenje za razmnožavanje živorotki. Nekoliko dekrativnih žbunića na podlozi poslužiće kao idealno sklonište za tek okoćene ribice. Postaviš žbuniće tako da budu na maloj razdaljini jedan od drugog, pa ako neki malac i ispliva na čistinu, brzo može u slučaju opasnosti da se sjuri u obližnji žbun. S vremena, na vreme pregledaš da li se nešto kriju u žbunju, pa kad vidiš da nešto miče, onda dobro usisaj podlogu (i žbuniće) i u posudi sa izvađenom vodom nakupićeš mnogo malih ribica koje možeš da premestiš u mresni akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License