Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zemlja za cvece Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li podloga moze biti ona obicna zemlja za cvece,mislim puna je svega i svacega kako ide u akvarijum neko pripremanje,prokuvavanje...Da li sme samo ta zemlja i da li da bude bas sitna ili kako?Malo mi je to prljavo za akvarijum?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 8:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

veljko023
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2011
Poruke: 97
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda je najbolje iskoristiti krticnjak on je sitan a i cist.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jering
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2011
Poruke: 69
Lokacija: Nish

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao prvi sloj moze jedan manji sloj zemlje za cvece (iz iskustva, za biljke najbolja Terra Magma), pa preko toga ide sloj inertne podloge (pesak, sljunak,...).

Ali ne mozes samo da stavis zemlju za cvece a preko toga nista...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj gore na jednom od linkova mozez da nadjes.To ti je sigurno a nije ni skupo.Svaka je crna i deluje "prljavo", ali kad je prekrijes sa npr. 5cm podloge nemas problema.Vodi racuna da nekupis neku zemlju koju cvecari cesto truju da ne bi bilo mrava i slicno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2011 9:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam u mom prvom akvarijumu koristio zemlju za cvece kao podlogu samo sam je prekrio sa sitnim peskom i sljunkom da ne ispliva napolje i nemam problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mineralizovana zemlja Peku Podloga 6 Sre Sep 04, 2019 3:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja za cveće Peku Razno 6 Sub Sep 08, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja ispod pijeska pljevljak Početak u akvaristici 12 Čet Jul 12, 2018 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko jd neophodna zemlja ispod podl... ludidzora Podloga 5 Sub Mar 18, 2017 7:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License