Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puzic u akvarijumu.. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pojavio mi se jedan mali puzic onaj braon obican u akvarijum i ja sam ga prebacio u akvarijum kod malaca jer je to ok ili je stetan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 2:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je obican barski puzic.On nije nesto preterano koristan ali nije ni stetan.Ostavi ga kod malaca lepo ociste staklo.Pozzz
PS-Ako ih ima jos razmnozavace se zato ih povadi a ovaj jedan nije smetnja....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije stetan samo sto se kote kao ludi pa ces morati non stop da ih cistis. Ja sam isto dobio jednog sa biljkama i sada ih ima preko 20 i vise a ima i dosta jaja na listovima biljaka. Ali svakako stetni nisu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok.. Ima ona ribica koja ih jede rece mi cale sad skoro ne znam kako se zove.. a ovaj jedan se stvorio ne znam odakle, jer sam ih izbegavao..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zove se Botia.Nemoj da pustis da ugase jedan mali zivot.Pusti ga kod malaca.Sve sto ne pojedu sa dna ce on!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da bas tako.. Ma necu nego ako se namnoze malo vise u glavnom akvarijumu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kontrolisi populaciju puzeva, kad primetis da ih ima puno ti ih vadi rukom. Nisu neki preterani pomagaci, al nisu ni stetocine, ako nista barem ce da jedu ostatke hrane koja padne na dna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kralj




Registrovan: 13 Nov 2011
Poruke: 1

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imas vise puzeva u akvarijumu mogu da pocnu da ti jedu bilje.Ja ti ih ne nebih preporucio!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vladimir27
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2011
Poruke: 44
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i kod mene je jedan pre neki mesec dana dosao sa biljkama,i sad ih ima mnogo.Kote se kao ludi...Uskoro planiram menjati komplet vodu,pa se nadam da ih nece vise biti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2011 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje sredstvo protiv tih puzeva su ti Botie, ili Helene. Ovako ces ih tesko odstraniti, ako bi pobio sve koje vidis verovatno bi ti ostala jajasca ili bebe.
Dovoljan je jedan i eto ti gomile za mesec dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License