Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sutra slike gare i nekih devojkinih ljubimaca konkretno- nejnog zlatnog retrivera-benija, ruskog plavog macora- picija i obicnog macora-mileta... A ribice tj aqvarijume sam vec postavio u temi slike vasih aq, pa ima jedna slika na 1 strani pa valjda opet na 5-6-7 nisam siguran...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 3:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Pet Apr 23, 2010 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

3 tigrice 3nimfe jednu zebicu 2kornjace tarantulu psa 10 leminga 2 japanska misa i ribice sa zabom i rakom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Apr 24, 2010 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sasha83 ::
3 tigrice 3nimfe jednu zebicu 2kornjace tarantulu psa 10 leminga 2 japanska misa i ribice sa zabom i rakom
.....svaka cast!!! i ja bi volela da imam ljubimaca kao i ti....bas lepo!!!!stavi slike ako te ne mrzi...Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Apr 24, 2010 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam svojevremeno imao i kornjace, ali mi je uginula od starosti, a i mnogo smrde pa se nisam usudjivao da ih kupujem opet Smile

Evo slike mog zlatnog retrivera koji je star oko 2 meseca:

Image

A moje papagaje je prilicno tesko nabaviti, jer su prilicno ugrozena vrsta, ima ih oko 50 000 jedinki u prirodi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Apr 24, 2010 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juice_93fu jako lepa kuca,ja sam ogranicen prostorom i mrzim stan i sebe kad sam poslusao zenu pa kupio stan a ne kucu Mad i sad sam osudjen samo na ribice a volim sve zivotinje i svasta bih ja drzao ali bice bice..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Apr 24, 2010 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Nenad-kg ukoliko se budes odlucio da uzmes psa ili pticu neku slobodno mi se javi mogao bih da ti pomognem da nadjes sve Smile I ja zivim u stanu ali jbg polako stan pretvaram u zoo vrt Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Apr 24, 2010 12:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretvorio bih i ja druze da pored mene nemam dve ribe od 5 i 2 god tesko da bi prezivelo bilo sta pored njih Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, pravi mali zoo vrt Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala bice jos zivotinja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
schnauzer
Akvarista



Registrovan: 24 Apr 2010
Poruke: 52
Lokacija: Avala

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pored novig aq, za sad je tu
veliki snaucer Hitler (ime je dobio tako sto je kao stene duzao sape u vis kao da pozdravlja a i nemac je poreklom)
mesanac Spasoje
petao Dante
i patak Karlo koji je tragucno izgubio ljubav svog zivota u okrsaju sa terijerom.
Kroz kucu je proslo gomila ptica, pasa, hrcaka, miseva, zmija i ostalih zivotinja...
Veterinar sam i veliki ljubitelj svega sto pliva leti gmize i seta na 4 noge!

Karlo
Image

Hića
Image

Spasoje pre šišanja
Image
i posle šišanja
Image

A Dante je naj noviji pa nemam neke lepe slike....

Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i ja da predstavim reksa i njegovu devojcicu Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License