Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kuli Kuli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Spaska
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2011
Poruke: 35
Lokacija: Vladicin Han

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po mom iskustvu jedna od dosadnijih ribica (ako je tako mogu nazvati) cak ponekad zaboravim da je uopste ima i trazim da vidim da li je ziva.

Gora je od skalara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

spididjura
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 51
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ekstra ribica.
Ja ih imam pet komada u 65 lit sa ostalim miroljubivim ribicama. Nisu agresivni, ali nisu ni mirni. Ko je rano-ranioc moze u jutarnjim casovima da uziva u plesu ovih ribica. Krecu se brzo po ustaljenoj putanji, npr: levo-desno-gore-dole i tako do iznemoglosti.
Vrlo su interesantne i korisne ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
hazard013
Akvarista



Registrovan: 03 Feb 2011
Poruke: 26
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde mogu da se kupe u Beogradu,moslim u kojoj radnji i koja im je cena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dimitrije Jovanovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Mar 2011
Poruke: 15

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kako se slazu sa Botia macracantha i sa calibarikusom????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuli kuli su jako miroljubive,i u principu ceo dan ce provesti negde skrivene,tako da 99% one nece biti te koje napadaju neke druge ribice. Ja imam 2 Kuli kuli , skroz su mi ok sad,i ako sam ih na pocetku gledao kao gliste Very Happy
P.S. Zna li neko koliko najvise mogu da porastu ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

8-10 cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
tijanaub




Registrovan: 04 Jun 2011
Poruke: 1
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su skroz ok.


ZABRANJENO JE REKLAMIRANJE-SALE75BGD
Procitaj pravilnik, predstavi se u delu foruma Upoznavanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo Messenger
karabaja
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pet Sep 30, 2011 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hazard013 ::
Gde mogu da se kupe u Beogradu,moslim u kojoj radnji i koja im je cena?


Je l moze i meni info na pp?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soundwave
Akvarista



Registrovan: 09 Okt 2011
Poruke: 46

PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuli Kuli prataju po 500 komada,valjda je to neki zakon iz drzave iz koje dolaze, ali kad se donesu recimo u srbija oni dolaze 500 komada pa se prodaju pa sledecu sezonu pak.
Ja sam uzeo prvi put, jednoga kuli, ali nikad nisam ga video, cak i kad sam rasformirao akvarijum.
Uzmite sto vise komada kuli, nisu skupi, ovde u makedonija su 2 eura veci kuli, i 1,5 eura pomali dimenziii. Ako zelite da vidite kako oni plivaju po akvarijum, uzmite 5 ili vise komada i stalno vidicete gi kako plivaju niz akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tačno, kuli-kuli sapada u zaštićene vrste kao i ceo rod u kome su i botie, pošto ih je praktično ne moguće izmrestiti u akvarijumu pa se cela količina lovi iz prirode, kod svih izvoznika postoje izvozne kvote koje određuje svaka zemlja iz koje se izvoze. Ranije je izvoz bio ne ograničen pa je pretilo da potpuno nestanu iz prirode, zbog toga su uvedene izvozne kvote i tačno određeno vreme kada mogu da se love (zabranjeno u vreme mresta), takođe i veličina ispod koje ne mogu da se prodaju... Zbog toga im je i cena dosta veća nego kod ostalih tropskih riba. Njih su pokušali da mreste u veštačkim jezerima kao ostale ribe za izvoz, dodavali su čak i hormone ali ništa nije upalilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sloba_NS




Registrovan: 28 Okt 2011
Poruke: 1
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 28, 2011 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se ne varam, pripadaju grupi riba u koju spadaju i Botia-e, pa me intertesuje da li je i za njih karakteristično da tamane puževe, tj pužiće, po akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 28, 2011 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne. samo Botia Macracantha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Jul 01, 2012 11:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ima ova ribica da se kupi u Novom Sadu, po mogutstvu u nekom Pet Shopu kod Spensa ili Futoske? i koja im je cena? hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 01, 2012 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo ome kulu-kuli govori o njima....kuleri do kraja....ahahahhaha!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Sep 15, 2012 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zna li neko da li im nece kozice i muljari smetati ili obrnuto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kuli u filteru Ksendzi Bolest 10 Pon Dec 18, 2017 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kuli Kuli Gen ije Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 17, 2015 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mini kripte i kuli kuli Svarog Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 07, 2014 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ribice: kuli,apistogramme,hokej tetre... joniko Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 02, 2014 10:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Balon moli, panda, sterbai, kuli kuli Tiffany Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 14, 2014 5:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License