Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Usisnik vazduha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2011 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko moze da mi objasni kako radi ovaj nastavak,tacnije ono malo crno na kraju?Kako to usisava vazduh i da li mogu da ga napravim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2011 7:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2011 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Detaljan princip rada mozes videti ovde. Mozes sam da ga napravis ako ostvaris potrebne uslove za pouzdano funkcionisanje. Pitanje je da li vredi zezati se kada to dobijes uz vecinu pumpi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2011 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa nisam ja nisam dobio.Jel bih mogao da stavim T racvu za vazduh na dodatak od pumpe a na jednu stranu da stavim crevo i dignem ga gore....Da li bi funkcionisalo tako jer mi ovo i nije bas tako jasno (nisam neki fizicar)...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2011 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ga ja ali ne stavljam ga.. jer ako stavim mnogo se cuje filter kako radi a dok bez tog ne cujem filter uopste..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ubacivanje vazduha flopsky Filteri i pumpe 2 Čet Jul 30, 2015 9:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usmeravanje vazduha reventon Ostala oprema 17 Pet Okt 18, 2013 2:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Od cega napraviti redukcioni prenosni... sunce Uradi Sam (DIY) 7 Ned Maj 12, 2013 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pritisak vazduha u sundjer filteru Looniz Filteri i pumpe 19 Pon Feb 18, 2013 9:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka, baloncici vazduha ? Cvrc Biljke 12 Uto Okt 30, 2012 7:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License