Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Easy Life Easy Start i Tetra CrystalWater Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 2 pitanja
1.Citao sam nesto o ovome ali opet ne razumem.Da li Easy Life Easy Start sluzi kao kultura bakterija za pocetak cikliranja ili sluzi za startovanje akvarijuma (da li bi valjalo za pocetak novog akvarijuma od 50l koji je u planu za novembar)?
2.Tetra CrystalWater je preparat koji sluzi da izbistri mutnu vodu ili akvarijumska voda ostaje cistija i nije mutna?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 7:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2011 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dajte ljudi da li je moguce da niko ne zna nista o ovim preparatima?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
japamija
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 264
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2011 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da nema potrebe da bacas pare na te preparate. Ako ne mozes da se strpis par nedelja da ti se akvarijum isciklira onda ti nebi ni preporucio da se bavis akvaristikom. Takodje i za ovaj drugi preparat za mutnu vodu. Voda ce ti biti mutna ako si aljkav i ne odrzavas redovno akvarijum.

Od svih tih Easy Life preparata bi ti preporucio Easy Carbo i eventualno ProFito u kombinaciji sa EC.

Toliko od mene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2011 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala japamija naravno da mogu da cekam cikliranje nego reko mozda je zdravije za ribe.
Za ovo za bistru vodu sam mislio da bude na pocetku bistrija.Jos jedno pitanje
Da li bih mogao da koristim samo ProFito u akvarijumu od 50l sa 12-14 biljaka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Misfit
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2011
Poruke: 26
Lokacija: Beograd,Cerak

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad cu i ja da pitam
imam kuci easy start i akvarijum star mesec i po
postoji li ikakva srvha za easy start(osim preskakanja cikliranja) ili mogu slobodno da ga bacim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2011 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jel bi to Easy Life Easy Start pomogao kad na godinu dana perem akvarijum da ubrzam cikliranje s time da ne bi ribe stajale u kofi....A ovo za bistru vodu cu uzeti,ipak akvarijum lepse deluje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tusta
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2011
Poruke: 346
Lokacija: Pojate

PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2011 4:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto bi prao akvarijum na godinu dana ? Uz redovno odrzavanje akvarijuma, nemas potrebe za bilo kakve godisnje generalke....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2011 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa uvek tako radim ipak treba nekad oprati sve!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
borac82
Akvarista



Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 12
Lokacija: Beograd-Zemun

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Easy life ffm sredstvo za pripremu vode(voda-96% , minerali-4%),otklanja hlor iz vode i malo preciscava zamucenu vodu ali samo malo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Outstanding Ńasual Dating - Real-life... sanjdjordj Ribe 0 Čet Mar 07, 2024 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prime Ńasual Dating Real-life Girls goran012 Ribe 0 Sre Feb 21, 2024 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Easy life Profito i EasyCarbo nacin k... golff Hemija 4 Pon Sep 20, 2021 4:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License