Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nove ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam bio do jednog extra shopa i kupio desetak novih gupika i zenku borca.. Trenutno ih imam oko 50gupi i 40 malih..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 12:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka Veoma veliki poduhvat smeh smeh smeh ,izvini sto se salim ali morao sam...Koliki je akvarijum?Sta jos ima od stanovnika?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mantisp8
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2011
Poruke: 50
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro je, Laki, nemoj da ismevas. Ja sam danas kupio malca Otocinclusa i ceo dan sam nekako pod utiskom, kao malo dete.

@sijamski borac, okaci slike da vidimo te ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tusta
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2011
Poruke: 346
Lokacija: Pojate

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laki je malo nervozan Very Happy
hhmmmm, moz misliti kad me je danas spopala zena za GUPIKARIJUMOM, zamisli molim te, pitala me je kolika joj zapremina akvarijum treba za 400 - 500 gupika Very Happy

Ovo nije zezanje, ovo je ziva istina Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum 90litra.. bez pozadine na zadnjoj strani a za malce kupujem 40L i jos jedan od 20-30 do kraja nedelje da razmnozim ancitruse borca i korije..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tusta
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2011
Poruke: 346
Lokacija: Pojate

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je OK litraza za pedesetak gupika, pod uslovom da ti je filtracija dobra Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

LakiNena ::
cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka Veoma veliki poduhvat smeh smeh smeh ,izvini sto se salim ali morao sam...Koliki je akvarijum?Sta jos ima od stanovnika?

Mislim da pola foruma gori od želje da vidi tvoje akvarijume i tu ekskluzivu od riba. Izvinjavam se zbog off topic-a.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Filtracija extra.. Znam da je ok... Bice slika uskoro..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj da se ljutis Smile
Prijateljska sala,daj nam jos iformacija za podlogu biljke,koji filter ce biti?Sto si nas sad zagolicao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potrbni su mi saveti iskusnijih, ima akvarijum od 40l, podeljen je pregrada na tri dela, dva sa strane od po 12 l i u njima se nalaze muzijaci i sredisnji deo 24 l, gde se do danas nalazila jedna zenke. danas sam kupio jos jednu i pustio je kod stare, medjutim, nova zenka je dozivela fras i potamnela, stara je toliko juri i maltretira da mi prosto nemoguce, a svugde sam cuo da zenke mogu zajedno, kupio sam i 3 zenku danas, i ista prica, tako da sam najstariju zenku (agresora) prebacio kod muzijaka... i prvi je igrao oko nje i udvarao se, jer mi se cini da je spremna za mrest(bela tacka na stomaku i velik stomak) i onda odjednom poceo da je juri i bije, pa sma je ubacio kd drugog muzijaka, koji je nesto lose volje zadnjih nedelju danai samo lezi, tako se ponasa i sada, malo je plovao oko nje i nista.. ovde nema tuce... bar za sada...
sta da radim?
p.s. 2 nove zenke, danas kupljene se lepo slazu, samo je stara problem!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar nisi vec pisao temu o ovome?Ako nije aktuelna pojavice se ako napises npr.Ljudi pomagajte novi post svima ce se pojaviti kao nova tema...Nemoj upadati coveku u temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jesam pisao sam.. ali niko da mi pomogne!
ja se izvinjavam sto upadam coveku u temu ali znam da mi nece zameriti Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa bas kako sam ti rekao samo napisi ajde ljudi pomagajte novi post u vec postojaloj demi i oziveces je!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 4:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenke borca kad su spremne za parenje mogu isto tako da budu agresivni prema drugim zenkama, ustvari vise su opredjelene za svoju teritoriju. Ako je zenka sama odrasla tu u akvariumu i ubacujes nove isto tako ce odreagovati kao muzjak. Prvo izvadis staru zenku i ubacis nove zenke sacekas 14 dana ili vise da se nove "mlade" zenke naviknu na mesto i posle ubacujes stariju zenku i tako ces postici da se i novi osecaju kod kuce dok i starija zenka isto navikne na nove. Ubaci sto vise bilja da mogu da se sakriju ako dodje do tuce. Nije ti to lose da su muzjaci i zenke jedan pored drugog jer mogu da se naviknu jedan na drugog i kad primetis strafte na zenkama to je znak da su spremne za mrest ako su strafte vodoravne to je znak da nisu spremne za mrest.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zenka je bela.. mislim da se strafte nece videti?
prebacio sam je kod mirnijeg muzijaka.. malo je on pojuri ali je ne tuce, inace je on jako miran samo lezi i pokrene se kada treba da se jede ili kada mu dune nesto...


Image


Image

kod njega je 24h skoro, nema nikakvih povreda, a ona je juce novoj zenki za 2 sata pocupala trbusno peraje...
ostavicu je ovde neko vreme dok se nove ne naviknu i ona na njh jer se vide... ali i dalje se kostresi na te dve nove zenke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License