Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prebacivanje ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koji je najbezbedniji i najbolji nacin da ribice koje su stare 38 dana, prebacim u veliki akvarijum kod velikih posto su trenutno u mresni akvarijum? i jos jedno pitanje dal bi dirale mozda malce kad bi se ribica okotila za dan dva kod njih u akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 6:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Reci nam prvo koje ribice su u pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupike, ksifo i black moli.. trenutno imam gupike ali da pitam odma za sve...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na kojoj su velicini ribice, ma odprilike druze, to su zivorotke. Na 1.cm, 1.5.cm ne bih trebale velike ribe da ih diraju. Drugi deo pitanja, pa verovatno bih, zato se i odvajaju zenke da se okote kako treba, bez prisustva muzjaka i ostalih riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nene nisi me razumeo ove su sad najstarije od 38dana u akvarijumu sa malcima od 10dana e sad zanima me dal bi te od 38dana dirale sad sledece malce kad bi se okotile jer bi bili zajedno u mresnom akvarijumu? od prilike su 1.5cm mozda i malo vece.. a kad bi te od 38dana prebacio u veliki akvarijum kod velikih dal bi ih dirale i koji je najbolji nacin da ih prebacim da ih pohvatam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Licno najvise volim kad se zenka okoti da mali ostanu sami nekoliko dana da malo ojacaju pa potom prebacim, to je ono kako praktikujem.
Razlika u generaciji od mesec dana ne bi trebalo da predstavlja problem dok prebacivanje malih od mesec dana u akvarijum sa odraslim moze da bude koban po njih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aham dobro a dali bi malci od 38dana dirali sad sledecu turu za dan dva? dali bi mogli da ih pojedu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sub_Zero
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2011
Poruke: 88
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi trebalo da ih diraju. Bar je tako slucaj kod mene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko je razmak izmedju mresta kod tebe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sub_Zero
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2011
Poruke: 88
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Uto Nov 01, 2011 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prva tura 3.9.

Druga tura 20.9.

Treca tura 9.10.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oke je proslo one ribice sto sam pricao sto imaju malo vise od mesec dana sam prebacio u glavni akvarijum sa drugim ribicama i niko ih nije dirao.. sve su ok sad..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License