Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 čudna pojava Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amater1981
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2011
Poruke: 11
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 8:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali neko zna kako su nastale male bijele "živtinjice" u mom ak. duge svega dva do tri mm. ali još ćudnije neće ni ribice da ih jedu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 8:13 am Snimi Poruku Nazad na vrh

CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 8:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto znam da ćeš teško uslikati, probaj da izguglaš sliku pa da nam pokažeš.

Imaš i ovde najčešće "čudne" stanovnike slatkovodnih akvarijuma:

http://www.planetinverts.com/w.....arium.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amater1981
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2011
Poruke: 11
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ja sumnjam da je to nastalo usljed viška hrane ili nešto slićno, to je ak. oko 35l za ribice u fazi izmadžu mrijesnog i velikog ak.
To izgleda kao konac i većinom je na staklu da nije to infuzorija ili nešto slicno???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je kao konac, onda nije infuzorija.

Višak hrane i slabo sifoniranje podloge je preduslov za pojavu svih "čudnih" stanovnika.

Najverovatnije imaš ovo:

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amater1981
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2011
Poruke: 11
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

CTale ::
Ako je kao konac, onda nije infuzorija.

Višak hrane i slabo sifoniranje podloge je preduslov za pojavu svih "čudnih" stanovnika.

Najverovatnije imaš ovo:

Image

Ma vidio sam ali mi ne lići na to mada je to pre sitno da bi znao jeli ili nije takvo. Ma vodu mjenjam redovno a podloge nemam upravo iz tog razloga zbog hrane koja padne da ne ostaje pošto su to još uvjek bebe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jocika
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2011
Poruke: 42
Lokacija: Šid

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imas neku filtraciju u tom akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Čudna nerita Uros Kg Ostali Stanovnici 2 Čet Sep 24, 2020 9:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neko čudna kapsula??? Sone_bg Razmnožavanje 9 Pon Apr 18, 2016 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pojava braon ljige na dnu akvarijuma Avanturista Alge 8 Pet Jan 02, 2015 11:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neobična pojava na korijenu - zna li ... sasam1400 Hemija 3 Uto Feb 25, 2014 1:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar - cudna pojava Tiger barb Bolest 5 Uto Feb 04, 2014 9:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License