Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Upravo se dogodilo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka gupy, najveca od tri, pre nedelju dana pocne da pliva sa glavom na dole, i repom parajuci povrsinu. Trazio sam po netu, sta bi to moglo da bude, i nisam nasao odgovor, a da pitam na forumu pa da mi kazu "aj smaras vise" Pratio stanje, ni na bolje ni na gore. Danas, ona opet po starom. Resio da je odvojim, mozda ima bolest neku, pa da ne rizikujem. Imao posla, pa nisam stigao odmah. Kada sam se vratio, imam sta da vidim, druga zenka, manja, juri je po akvarijumu, i na moje oci, kida deo repa. Pomislim u sebi "e moj borac, za malo da zavrsis u zatvoru, ni kriv ni duzan." Brzo hvatam mrezicu, skidam krov, i ubacujem je u plasticnu posudu. Stavljam posudu na sto pored kompa, i krenem da pitam, sta joj je? i zasto je druga gupy napala? Zvoni zvono na kuci, stigla roba. . . ostavljam pismo na pola, silazim, i istovaram dzakove koncetrata za svinje. Vracam se oznojan, a ono. . . 3 malca plivaju po dnu... sreca sreca radost... skacem, uzimam noz (ne za ribicu ) cepam plasticnu flasu, busim rupe na dnu, rasecem prst . . . evo, peti upravo izlazi dok ovo kucam. . . javljam se kasnije

p.s. admin neka premesti temu ako misli, posto sam samo cusnuo ovde, sorry . ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 2:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo zvuči kao pismeni zadatak iz srpskog. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veruj mi da se i osecam kao dete sad Very Happy Very Happy zato takav i tekst
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako, 23 malca, nju sam vratio nazad, a oni su ostali u posudi. Grejac nemam, pumpu nemam, totalno nespreman. Trenutno su pored radijatora i voda je koliko toliko ok. Veceras? Umrece od hladnoce? Ili ce imati vise sanse ako ih stavim u akvarijum? U akvarijumu imam samo mahovinu, gde bi se eventualno mogli skriti. Postoji i mogucnost odlaska do drugara koji ima plutajuceg bilja da mi da. Sta je najpametnije uraditi u ovom slucaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi ih u neku mrezicu pa u akvarijum, ili celu posudu u kojoj se nalaze potopi u akvarijum, pa sutra polako resavaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soundwave
Akvarista



Registrovan: 09 Okt 2011
Poruke: 46

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jao brate...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam Sremac odusevljen sa ovim tvojim postom, moram priznati da si mi izmamio osmeh na lice Bravo

Nek je sa srecom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam i uradio, feta sir, pa pravac u akvarijum Smile sutra cu ves nesto smisliti. Hvala Blue

Soundwawe? Brate?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soundwave
Akvarista



Registrovan: 09 Okt 2011
Poruke: 46

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

respectre ::

Soundwawe? Brate?


Kazi brate Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cemu "Jao"?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zIIp_024
Akvarista



Registrovan: 10 Okt 2011
Poruke: 74
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srecno matori , bas mi je drago da si uspeo ! Evo i ja cekam moje 2 gupike da mi se okote, pa cu biti na tvom mestu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2011 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je sa gupikom? Jel i dalje pliva naglavacke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2011 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne pliva, tj. slabo pliva uopste, zabila se gore pored lista amazonke i odmara. Normalno je jela kada sam ih hranio. Druga zenka je opet napad, stvarno ne shvatam zasto. Mada postoje male indicije. Muzijak ju je branio od napada. Tako da verujem da postoji mali ljubavni trougao u mom akvarijumu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License