Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nova biljka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel zna neko koja je ovo biljka i da mi kaze nesto o njoj


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 12:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je terarijumska biljka koju prodavci prodaju kao akvarijumsku. Inace u pitanju je neka Dracena.

Pogledaj kako izgleda Dracaena Sanderiana.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da, vidim nigde ne mogu da nadjem koja je. Kod nas u Jagodini ima samo dve radnje za prodaju akvarijumske opreme i ribica i one su slabo opremljene pa sam rekao sestri da mi nabavi neku biljku u Bg-u i ona mi donela ovu. Inace uzela je u Pet-centar pa sam mislio da oni tamo nesto znaju. I dal da je vadim ili neka je?

I hvala na informaci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ostavi je,al kad tad ce ti propasti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da ne nabavljas biljke tek tako nego da ih nabavljas shodno tvom osvetljenju, znaci biljke koje zahtevaju srednje, jako ili slabo osvetljenje. Jer kupiti biljku koja recimo zahteva jako svetlo a ti to ne mozes da joj pruzis je samo bacanje para.
Posle samo vidis koje biljke mogu da uspevaju u tvom akvarijumu pa te i nabavis Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Jul 04, 2009 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetu, ali sam odlepio jer ne mogu da nadjem nikakvu biljcicu pa sam krenuo na loptu daj sta das i zajebao se. Inace nisam je jeftino platio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pon Maj 03, 2010 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali je ova biljka ista kao ova?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 03, 2010 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hm, lice ali ne bih mogao da tvrdim da jeste jer nisam toliko upoznat sa hortikulturom a mozda ima neka slicna biljka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Maj 03, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, ne verujem. Sad sam se okrenuo u sobi i video ovu biljku u saksiji... Very Happy Pa ona moze da raste potpuno van vode...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Maj 04, 2010 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aj kuci imam 20-tak saksije sa ovom biljkom nzm ni odakle mi.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Plutajuca biljka ili ne? Rooster Biljke 2 Pon Feb 07, 2022 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka je prerasla i pocinje da izbij... uki01 Biljke 1 Pet Apr 09, 2021 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka ima rupice na listu goran012 Početak u akvaristici 2 Čet Nov 05, 2020 2:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka koja je ovo biljka? shomi344 Biljke 4 Sre Jan 08, 2020 5:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License