Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomoc oko izbora ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bokun




Registrovan: 06 Nov 2011
Poruke: 0
Lokacija: NOVI SAD

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarium sam donekle formirao, dimenzije: duzina 40cm, sirina 20cm i dubina 22cm, iza pozadine se nalazi bio filter, grejac 50w i potapajuca pumpa, osvetlenje je neonka od 14w i imam pumpu za vazduh, sad u akvariumu imam jednog borca, hvala unapred Wink
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 2:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Par cistaca jos Smile Tu imas 17 litara, kad oduzmes podlogu i tu pozadinu ne znam koliko ti ostane ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bokun




Registrovan: 06 Nov 2011
Poruke: 0
Lokacija: NOVI SAD

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

te dimenzije su prednje strane akvariuma, iza ima jos 10 centimetara, onda ovako duzina 40cm, sirina 30cm i dubina 22cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
andro
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 35
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda mozes da ubacis jos dva gupija i dva 2ncitrusa dobro zabiljis akvarijum i posle ti se razmnose gupike a posle ubacis jos tri zenke borca i to je to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum mi se svidja kako si radio pozadinu hteo bi ja nesto ovako za mog borca.. pazi borac moze da ti dira gupike..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mmsl
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2011
Poruke: 47

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da ga lepo ubiljis, jako je lep akvarijum i ima lepu osnovu za neki skejp, a sto se mene tice mogao bi ubaciti tu par muljasa za dno, par ancistrusa, i onda mozda nekoliko neonkica, lepo bi se uklopule tu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep akvarijum, i prelepa pozadina. Jel si je sam pravio ili kupio? Ima li neke hranljive podloge ispod peska?

Mogao bi da usadis red Ludwigia repens uz samu pozadinu, i mozda neku manju granu u sredinu akvarijuma, a oko nje neku nizu kriptu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bokun




Registrovan: 06 Nov 2011
Poruke: 0
Lokacija: NOVI SAD

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozadinu ja nisam uradio, (zato se pobrinuo drugar) ali u sustini kad odabers kamen (tezak deo posla) koji ti se svidja imas po forumima kako se lepi i sa cime, ja sam samo zalepio gotovu pozadinu silikonom za staklo, nemam nikakvu hranjivu podlogu ispod a biljke mi rastu, kupio sam ih u kompletu od jednog coveka koji mi je rekao da je ok samo tako i biljke napreduju a postavicu sliku da vidis kako mi je predlozeno i koje su biljke za pocetnike, da li mogu neonke u konbinaciji sa borcem i koje jos ribice mogu?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kralj




Registrovan: 13 Nov 2011
Poruke: 1

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nebih ti preporucio da drzis dva borca u tom akvarijumu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
andro
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 35
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Kralj pa koje reko da drzi dva borca u akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voja
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2010
Poruke: 61
Lokacija: Ekaterinburg - rusija

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozadina je mnogo lepa i ja bih drzao neke manje ciklide.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozadine su prava stvar za ciklidne akvarijume! Nekako mi se ne uklapaju ni u jedan drugi biotop.. Što se tiče malih ciklida, tu je tanganyika!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bokun




Registrovan: 06 Nov 2011
Poruke: 0
Lokacija: NOVI SAD

PorukaPoslao: Sre Nov 16, 2011 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto je akvarium mali sta znaci manji ciklid (do koliko centimetara ti manji ciklidi rastu?) Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License