Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pozdrav Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
BaneM6




Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Registrovao sam se na ovaj forum jer sam odlucio da napravim jedan akvarijum (za pocetak). Posto ne znam mnogo toga o ovoj oblasti, zamolio bih za nekoliko saveta, posto sam video da ima dosta ljubaznih korisnika.
1. Kakvu podlogu treba da stavim, da bi biljke mogle da se razvijaju?
2. Da li je osvetljenje akvarijuma obavezno?
3. Kakvu vodu da koristim (da li je obavezna neka hemija)?
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 9:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretrazi malo forum ima mnogo tema o tome, npr ovde imas par tema http://www.akvarijum.org/forum/viewforum.php?f=13, prvo treba da odlucis sta ces da drzis od biljaka i ribica, osvetljenje je obavezno samo zavisi u kojoj meri, koristis obicnu vodu, sa tim sto predhodno odradis proces cikliranja vise o tome imas ovde http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=264
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
BaneM6




Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, pogledacu. Hvala za informacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1. Nema jednostavnog odgovora.
2. Obrni - okreni, da.
3. Cesmovacu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

BaneM6 ::
Pozdrav svima. Registrovao sam se na ovaj forum jer sam odlucio da napravim jedan akvarijum (za pocetak). Posto ne znam mnogo toga o ovoj oblasti, zamolio bih za nekoliko saveta, posto sam video da ima dosta ljubaznih korisnika.
1. Kakvu podlogu treba da stavim, da bi biljke mogle da se razvijaju?
2. Da li je osvetljenje akvarijuma obavezno?
3. Kakvu vodu da koristim (da li je obavezna neka hemija)?
Hvala!


Moj ti je savet da prvo ne zuris s pravaljenjem akvarijuma , za pocetak. Iz prostog razloga da to sto zamislis da uradis prvo dobro dobro iscitas na ovom forumu gde uglavnom ima sve sto te interesuje i na drugim forumima, da bi ti se u glavi iskristalisale prave ideje. Za sve ovo sto si napisao pod 1,2 i 3, uvek postoji dosta dobrih a razlicitih resenja za sve.
Nisi naveo da li bi pravio samo biljni akvarijum ili biljni + ribice i ostalo, velicinu akvarijuma ,odnosno dimenzije, litrazu , koje bi bilje stavio unutra i na kraju ide fino podesavanje oko osvetlenja. I tako ostalo ,nadam se da si ukapirao sta sam hteo da ti kazem, ali najbolje se uci od malo iskusnijih akvarijsta pa ako ti je neki komsija ili prijatelj akvarista ili ovde na forumu da pronadjes nekoga ko ti je blizu kuce i razmenite misljenja iskustva i ideje, tako se najbolje uci i prenosi znanje.Sretno i pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav Sanja Ignjatov Upoznavanje 0 Pon Mar 18, 2024 5:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav Baki-MK Upoznavanje 0 Sre Dec 13, 2023 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav SuperTeška Upoznavanje 0 Pet Dec 01, 2023 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, drugari! dalimusic Upoznavanje 0 Uto Avg 22, 2023 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License