Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Konacno formiran akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bt
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2011
Poruke: 72
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i mene se isto desio sa cokut ruze kod mene je bilo Mufla neznam sprski zbor Smile....kod mene je bilo na cokut i malo na stakla avariuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 8:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

velja
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 89
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je to? Buđ? alge? kako si se resio tog problema?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bt
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2011
Poruke: 72
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tu na forum potrazi tema pripreme cokut vinove loze.vazno nije alga i nije stetno za ribe kod mene je ancistrus voleo a kod stakla samo sam obrisa i nestao je mislim da dodze to nakon pecenje cokuta bar kod mene je tako bilo nestalo je nakon par dana i promena vode .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
velja
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 89
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se prvo pojavila budj kad sam stavio panj u akvarijum. Belo nesto velicine pola zrna pasulja, onako kao magla. Ja izvadim panj pa sam ga kuvao sat i po okrecuci ga na sve strane. Osusim ga i ne primetim nista. Kad sam ga vratio posle dan dva se to pojavilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bt
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2011
Poruke: 72
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene je bilo tako i jas sam pecio panj kuvao i sve to ali mislam da mora da dodze do to kad je panj vec u vodi ali mene buni da si rekoa da si uzeo toj panj i da je vec bio u vodi....jer imas na takla akvariuma kao bele fleke ??...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bt
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2011
Poruke: 72
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I josh nesto sta mislim da je korisno prokuvaj ti josh jednom u vodu i ubaci sol cisto radi dezinfekciju i josh jednom prokuvajga bez soli ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
velja
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 89
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, no nije bilo u mom akvarijumu vec u akvarijumu coveka koji mi ga je prodao. Na nemu je bilo algi pa sam ga dugo trljao cetkom, prao, dezifikovao 3% hidrogenom, pekao u rerni, kuvao i ovo rezultata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bt
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2011
Poruke: 72
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spored moje iskustvo nakon to pecenje u rernu i dodir panj u vodi nastane te bele fleke i nakon nekoli dana prodze kod mene je bilo tako....sacekaj 2,3 dana ili uzmi jedan ancistrus..pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
velja
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 89
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dva mala video zapisa o trenutnom stanju:

[youtube:d4ebdd6056]http://www.youtube.com/v/8nGzPXgYboo[/youtube:d4ebdd6056]

[youtube:d4ebdd6056]http://www.youtube.com/v/9q7RZazwTsw&feature=g-all[/youtube:d4ebdd6056]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License