Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Konacno napravih prvi akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
watrogasac




Registrovan: 15 Nov 2011
Poruke: 1
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zahvaljujuci vasim savetima i savetima kolega sa posla napravio sam prvi akvarijum dimenzija 60x30x35. postavicu neke slike pa rado bih saslusao savete povodom ubacivanja biljaka i odredjenih ribica. Akvarijum je trenutno u procesu cikliranja. Hvala unapred

Image

Image

Image

Image

Image

test na propust vode


Image

Image

e sad jos da se voda adaptira a sutra ubacujem 20 l vode iz zdravog akvarijuma da malo ubrzam proces cikliranja
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 10:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada ubacis jednu sliku ides samo na enter i opet dodaj sliku nemoj za svaku sliku novi odgovor Smile
Pa cemo kasnije ostalo sve Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa sve lav pivom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj nam malo podataka o akvariumu, Podloga, Rasvjeta, Filter, Koje ribe planiras, Biljni? pa da ljudi mogu vise pomoci itd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
watrogasac




Registrovan: 15 Nov 2011
Poruke: 1
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Nov 24, 2011 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga je kupovna sitni sljunak granulacije 1.5 do 5 mm, rasveta je neonka trenutno od 20 w al planiram jos jednu istu.Filter je naravno kineski hehe atmanov protoka 500l na sat kao i vazdusna pumpa jedino neznam dal je grejac od 50 w dovoljan za kolicinu vode.U planu mi je ubaciti mangrow drvo kao i biljke prvog plana kao mahovina al ne mnogo i cvetnu nanu bar jr ja tako zovem, e sad za ribice iskreno jos se nisam odlucio koje da ubacim al prihvatam sve savete.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2011 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga mi se nikako ne svidja,nece izgledati prirodno akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zIIp_024
Akvarista



Registrovan: 10 Okt 2011
Poruke: 74
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2011 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grejac od 50 w je dovoljan. Ja sam npr ubacio grejac od 100w u 36 litara akvarijuma, jeftinija varijanta jer je atmanov , od 50 w mi je bio duplo skuplji grejac. Pa gledaj cenu kakva je, ali dovoljan je 50w. A od ribica, druze to je na tebi, gledaj na netu ribice, pa pitas ovde da li moze ili ne. Nemamo sta mi tebi da predlazemo za TVOJ akvarijum , ubacis ono sto ti se svidja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
watrogasac




Registrovan: 15 Nov 2011
Poruke: 1
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2011 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

podloga ce se jos izmeniti podosta zbog niske trave koju planiram kao mahovina koju cu da vezem za veci kamen koji jos nisam ubacio jer ce se siriti po dnu i stosta jos nesto. znaci bitno da je dowoljan ovaj grejac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License